Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Archiwum - styczeń 2016

28 styczeń 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 1
PZS oddaje do użytku siłownię zewnętrzną

W Powiatowym Zespole Szkół w Chojnowie trwają prace remontowe. Chojnowska Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna została przeniesiona do budynku przy ul. Poźniaków. Przy tej okazji cały parter został wyremontowany, a sale lekcyjne zaadaptowano na gabinety. Remont prowadzony jest także na sali sportowej przy szkole na ul. Wojska Polskiego...

28 styczeń 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
W Chojnowie zaczynam swoją przygodę - podróż Rafała Gręźlikowskiego po Dolnym Śląsku

Część mieszkańców Chojnowa nie wie, że mamy w naszym mieście zamek - to fakt nieco wstydliwy. Budynek, oraz to, co możemy obserwować w jego wnętrzu, pomimo iż jest to obecnie zaledwie fragment dawnej warowni, przyciąga pasjonatów zamków z całej Polski - jednym z nich jest Rafał Gręźlikowski, który od naszego muzeum zaczyna swoją rowerową podróż po Dolnym Śląsku. Nie było by pewnie w tym nic dziwnego, gdyby nie pora roku oraz przeciwności losu, z którymi zmagać musi się gość naszego miasta.

31 styczeń 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Zaproszenie na koncert kolęd w Osetnicy
Już niebawem w naszej gminie odbędzie się kolejny koncert kolęd. Tym razem gospodarzami spotkania będzie wieś Osetnica.
27 styczeń 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Dziadkom-Wnuki - fotorelacja z wczorajszego koncertu

Występy taneczne, teatralne oraz pokazy recytatorskie - to wszystko czekało chojnowskich seniorów wczorajszego popołudnia w Domu Kultury. Koncert "Dziadkom-Wnuki" stanowił prezentację umiejętności najmłodszych mieszkańców naszego miasta uczęszczających na zajęcia teatralne i taneczne w Miejskim Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji.

27 styczeń 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Śpiewamy sercem - koncert dedykowany Seniorom

Wczorajszy koncert w Domu Kultury to nie wszystko co zaplanowano dla chojnowskich seniorów. Już dzisiaj o 17:30 Miejski Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji zaprasza do sali widowiskowej na koncert Śpiewamy Sercem.

27 styczeń 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Rozdajemy bilety do kina!

Drodzy Czytelnicy! Mamy do rozdania bilety na piątkowe (29 stycznia) seanse filmu The Boy w legnickim kinie Helios!

27 styczeń 2016, Urząd Gminy Chojnów, Wszystkich komentarzy: 0
Trwa nabór na wolne stanowisko w Urzędzie Gminy Chojnów
Wójt Gminy Chojnów ogłasza otwarty i konkurencyjny nabór na wolne stanowisko urzędnicze w Urzędzie Gminy Chojnów - ds. inwestycji.
26 styczeń 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 1
Zimowy spacer z bałwankami w Bibliotecznej Akademii Malucha

Po grudniowej przerwie do Miejskiej Biblioteki Publicznej powraca Biblioteczna Akademia Malucha. Już jutro o godzinie 11:00 najmłodsi mieszkańcy Chojnowa będą mieli okazję wybrać się na zimowy spacer z bałwankami.

26 styczeń 2016, podinsp. Sławomir Masojć, Wszystkich komentarzy: 0
Zostań policjantem - Komenda Miejska Policji w Legnicy prowadzi nabór do służby

Zespół Kadr i Szkolenia Komendy Miejskiej Policji w Legnicy prowadzi nabór do służby w Komendzie Miejskiej Policji w Legnicy.

26 styczeń 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Obniżenie ciśnienia wody w niektórych miejscowościach

Jak informuje Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Chojnowie, 26 i 27 stycznia (wtorek i środa) w godz. 8.00–16.00 mieszkańcy naszej gminy mogą spodziewać się obniżenia ciśnienia wody.

26 styczeń 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Wysoki poziom Skorej - IMGW ostrzega
Najpierw spore opady śniegu, teraz zmiana temperatur, nagłe roztopy i opady deszczu. Wystarczy przejść się wzdłuż Skorej, by zobaczyć, że jej stan jest inny od tego, który mamy okazję zobaczyć zazwyczaj.
26 styczeń 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Festiwal Kolęd i Pastorałek w Miłkowicach z udziałem mieszkańców naszego miasta i gminy

Za nami VIII Festiwal Kolęd i Pastorałek w Miłkowicach. Wśród jego uczestników znaleźli się przedstawiciele naszego miasta a także gminy, w tym Szkoły Podstawowej nr 3. Udział w imprezie można uznać za udany - na liście wyróżnionych przez jury, nazwa naszego miasta pojawia się wielokrotnie.

25 styczeń 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 9
Chojnowskie kino ma już swoją nazwę

Chojnowskie kino działa od 14 listopada ubiegłego roku. Do tej pory funkcjonowało bez nazwy. Nowe imię dla tej placówki zostało już wybrane.

25 styczeń 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Od Wnuków dla Dziadków - wyjątkowy koncert w Domu Kultury

Dziadkom-Wnuki, w skrócie DZI-WNU, to jedna z imprez, które na stałe zapisały się już do kalendarza chojnowskich wydarzeń kulturalny. Chojnowskie dzieci, biorące udział w odbywających się w Domu Kultury zajęciach teatralnych i tanecznych w specjalny sposób chcą zaprezentować się przed swoimi dziadkami.

25 styczeń 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Już jutro styczniowa sesja Rady Miejskiej

26 stycznia 2016 roku, odbędzie się kolejna sesja Rady Miejskiej Chojnowa. Posiedzenie rozpocznie się o godzinie 11:00 w sali obrad (nr 11) Urzędu Miejskiego w Chojnowie.