Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Archiwum - styczeń 2016

05 styczeń 2016, Cuprum Arena, Wszystkich komentarzy: 0
Media trening i ważenie zawodników w Cuprum Arena

Już w najbliższy weekend w Lubinie odbędzie się jubileuszowa gala FEN 10 Gold Edition – wielkie święto MMA i K-1 z udziałem czołowych zawodników z Polski i zagranicy. To prawdziwa gratka dla wszystkich kibiców kickboxingu i mieszanych sztuk walki. Media trening oraz oficjalne ważenie zawodników odbędą się 7 i 8 stycznia w Galerii Cuprum Arena.

09 styczeń 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Bezpłatna mammografia dla mieszkanek Chojnowa

Po raz kolejny mieszkanki naszego miasta w wieku od 50 do 69 lat będą miały możliwość wykonania bezpłatnego badania mammograficznego. W chwili obecnej prowadzone są zapisy.

05 styczeń 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Uwaga na drogach - nietrudno o wypadek

Zima po raz kolejny zaskoczyła kierowców. Co prawda od rana widać służby odpowiedzialne za utrzymanie dróg zimą, faktem jest jednak że jazda niektórymi ulicami naszego miasta przysparza wiele problemów.

04 styczeń 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 1
PZS zaprasza do wspólnego odtańczenia poloneza

W najbliższą środę, 6 stycznia, na chojnowskim Rynku maturzyści odtańczą poloneza. Taniec rozpocznie się o godz. 17.30, po występie chóru Skoranta.

05 styczeń 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 1
Podsumowanie roku 2015 - przegląd wybranych inwestycji

Ubiegły rok upłynął nam m.in. pod znakiem oddania do użytku kolejnych inwestycji, zarówno na terenie naszego miasta jak i gminy wiejskiej. Prześledźmy zatem najciekawsze zmiany jakie zaszły w 2015 roku.

04 styczeń 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Noworoczny koncert kolęd w Święto Trzech Króli

Wiedeńczycy mają swój noworoczny koncert filharmoników, mieszkańców Chojnowa z kolei czeka noworoczny koncert kolęd w wykonaniu chóru Skoranta. Jest to już kolejna edycja tego wydarzenia, które na stałe wpisało się do kalendarza chojnowskich imprez kulturalnych.

04 styczeń 2016, Talent Chojnów, Wszystkich komentarzy: 2
Amatorski turniej piłki nożnej. Ciągle można się zapisać

Rozpoczęły się zapisy do halowego turnieju piłki nożnej. Piłkarze amatorzy urodzeni w latach 2000-1994 r. rywalizować będą w hali Powiatowego Zespołu Szkół przy ul. Matejki.

10 styczeń 2016, Partnerstwo,
Smacznie i zdrowo z HUSSE

HUSSE to szwedzki producent doskonałej suchej i mokrej karmy dla psów i kotów, ale też innych produktów dla zwierzaków - suplementów diety, kosmetyków i smakołyków. Firma została założona w Sztokholmie w 1987 roku. W 1993 roku rozpoczęła ekspansję na teren Skandynawii, a 3 lata później rozszerzyła działalność na inne rynki europejskie oraz Amerykę Środkową i Południową, a ostatnio na Daleki Wschód. Od ponad sześciu lat rozwija sprzedaż na terenie Polski.

02 styczeń 2016, Kasia_,
Wyniki konkursu!

Nadszedł czas na rozstrzygnięcie konkursu świątecznego, w którym do wygrania były podwójne otwarte bilety do kin Helios w Legnicy i Lubinie.

02 styczeń 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Co nas czeka w nowym roku?

Sylwestrowe szaleństwo już za nami. Nowy rok nie mógł się zacząć lepiej niż od przedłużonego weekendu, lecz czy układ przyszłych świąt będzie również tak korzystny? Zobacz co czeka nas w nowym, 2016 roku.

18 styczeń 2016, admin,
Kolęda 2016: Program wizyty duszpasterskiej w chojnowskich parafiach (aktualizacja)

Wraz z końcem grudnia nadchodzi czas corocznych wizyt duszpasterskich. W ciągu najbliższych tygodni będziemy publikować rozpiskę wizyt w dwóch chojnowskich parafiach. W dalszej części artykułu znajdą Państwo plan wizyt na najbliższe dni.

01 styczeń 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Witamy w 2016 roku!

Życzymy Wam, abyście z łatwością mijali wszystkie przeszkody i nigdy nie zatracali się w natłoku codziennych obowiązków. Niech 2016 rok będzie dla Was okazją do spełnienia własnych marzeń, zrealizowania planów i osiągnięcia tego, co wydawało się niemożliwe.