Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Archiwum - styczeń 2016

31 styczeń 2016, Czarni Rokitki, Wszystkich komentarzy: 2
Drugi sparing drużyny z Rokitek. Wysoka wygrana Czarnych z Górnikiem Lubin

Drugim rywalem Czarnych w okresie przygotowawczym przed drugą rundą sezonu 2015/2016 był lubiński Górnik, zespół na co dzień grający w A klasie. Zawody odbyły się na boisku w Rokitkach. Dla naszego rywala było to pierwsze spotkanie testowe, przegrane 8:0.

31 styczeń 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Początek ferii zimowych a śniegu brak

Właśnie rozpoczyna się druga tura ferii zimowych - wśród województw gdzie uczniowie rozpoczynają dwudniową przerwę jest również województwo dolnośląskie. Ferie cieszą chyba każdego chojnowskiego ucznia; osoby które liczyły na to że spędzą je na śniegu nie mają jednak powodów do radości - za oknem obserwujemy temperatury wiosenne i nie zanosi się na szybką zmianę.

30 styczeń 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Adam Konieczny powołany na komendanta wojewódzkiego

Za nami piątkowa uroczystość powołania nowego komendanta wojewódzkiego straży pożarnej - został nim Adam Konieczny, dotychczasowy komendant miejski Państwowej Straży Pożarnej w Legnicy. Na tym stanowisku nowy komendant zastąpił nadbrygadiera Andrzeja Szcześniaka.

29 styczeń 2016, Galeria Piastów, Wszystkich komentarzy: 0
Festiwal Creative Space

„Masz pasje? Talent? Potrafisz robić coś niezwykłego? Masz niepowtarzalną okazje zaprezentowania swoich umiejętności przed mieszkańcami naszego miasta. Właśnie rusza legnicki projekt „Creative Space”, w którym młodzież będzie mogła przedstawić swoje uzdolnienia i niezwykłe umiejętności. Jeżeli masz jakiś talent, który potrafisz przedstawić na scenie, właśnie Ciebie szukamy!

29 styczeń 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Wideorelacja ze styczniowej sesji Rady Miejskiej

Zapraszamy do obejrzenia wideorelacji z sesji Rady Miejskiej, która miała miejsce 26 stycznia 2016 roku, w sali obrad Urzędu Miejskiego w Chojnowie.

28 styczeń 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Wyniki konkursu!

Zakończyliśmy kolejny konkurs, w którym do wygrania były bilety na jutrzejsze seanse filmu „The Boy” w legnickim kinie Helios. Serdecznie dziękujemy za wszystkie nadesłane zgłoszenia. Poniżej prezentujemy listę zwycięzców.

28 styczeń 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 33
Mamy żłobek!

Dziś o godz. 11.00 miało miejsce uroczyste otwarcie Żłobka Miejskiego przy ul. Sikorskiego 20. To pierwszy żłobek w powiecie legnickim, a jednocześnie najnowocześniejsza tego typu placówka w Polsce.

28 styczeń 2016, Galeria Piastów, Wszystkich komentarzy: 0
Walentynki z Łukaszem Zagrobelnym

Już 14 lutego zapraszamy wszystkich zakochanych - i nie tylko - do Galerii Piastów na wyjątkowe walentynkowe wydarzenie którego finałem będzie akustyczny koncert w wykonaniu Łukasza Zagrobelnego! Dodatkowo dla par przewidziano specjalne konkursy z nagrodami w tym nagrodę główną: zagraniczną wycieczkę o wartości do 3000 złotych!

28 styczeń 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 3
Znaleziono klucze - poszukiwany/a właściciel/ka

27 stycznia o godzinie 12:40 na samoobsługowej myjni, położonej przy ulicy Zielonej (w sąsiedztwie Mrówki) znaleziono klucze.Właściciel lub właścicielka zagubionych kluczy proszona jest o kontakt pod nr telefonu 609588930 oraz opisanie ich wyglądu i tego co jest do nich dodatkowo przypięte.

28 styczeń 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Śpiewali sercem - koncert uczestników Pracowni Wokalnej Agnieszki Justyny Szumiło

Zwieńczeniem obchodów Dnia Babci i Dziadka był wyjątkowy koncert uczestników Pracowni Wokalnej Agnieszki Justyny Szumiło, który miał miejsce wczorajszego wieczora w sali widowiskowej chojnowskiego Domu Kultury.

28 styczeń 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Już jutro styczniowa sesja Rady Gminy

Już jutro, 29 stycznia 2015 w sali posiedzeń Urzędu Gminy Chojnów przy ulicy Fabrycznej 1 odbędzie się styczniowa sesja Rady Gminy Chojnów (nr XIX.2016).

29 styczeń 2016, Helios Legnica, Wszystkich komentarzy: 1
Repertuar kina Helios na najbliższe dniRepertuar kina Helios w Legnicy. Ważny od 29 stycznia do 4 lutego.
30 styczeń 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 3
Problematyczny wiadukt na ul. Kolejowej

Z pewnością każdy, kto regularnie kursuje ulicami Kolejową i Kraszewskiego miał okazję napotkać na utrudnienia komunikacyjne pod wiaduktem, łączącym te dwie ulice. Kwestia problematycznego tunelu poruszona została na ostatniej sesji Rady Miejskiej - wniosek do zarządcy drogi o poprawienie oznakowania wiaduktu zaprezentował radny Jerzy Poznar.

31 styczeń 2016, Partnerstwo,
Idealne krzesła do jadalni – komfort czy elegancja?
Urządzenie domu czy mieszkania wymaga przede wszystkim ogromnego zmysłu przestrzennego, dobrego planowania i artystycznej duszy. Oferta sklepów meblowych jest dziś niezwykle rozbudowana, każdy meble można dowolnie modyfikować, a wiele firm oferuje ponadto możliwość produkcji mebli realizowanych według własnego projektu klienta. Tak duża różnorodność sprawia, że podjęcie decyzji jest niezwykle trudne. Bardzo często wyboru dokonać trzeba pomiędzy komfortem lub elegancją, aspektem estetycznym lub względami praktycznymi. Często właśnie tak wygląda wybór idealnych krzeseł do jadalni. Jak sobie z tym poradzić?
27 styczeń 2016, Cuprum Arena, Wszystkich komentarzy: 0
Wystawa pluszowych misiów w Cuprum Arena!

W Lubinie już niedługo zrobi się naprawdę przytulnie. W dniach 1-14 lutego w Cuprum Arena będzie można zobaczyć niezwykłą wystawę pluszowych misiów. Wydarzenie pod hasłem „Twoja Przytulna Galeria” to prawdziwa gratka zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych.