Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Archive - January 2020

08 January 2020, admin, All comments: 0
Budowa rurociągu z Konradówki do SUW - Ratusz wybrał najkorzystniejszą ofertę
Budowa rurociągu z Konradówki do Stacji Uzdatniania Wody przy ulicy Bielawskiej w Chojnowie to największa tegoroczna inwestycja w naszym mieście. Urząd Miejski wybrał najkorzystniejszą ofertę na realizację zadania.
07 January 2020, admin, All comments: 0
Poranny brak wody. Lepiej przygotować sobie ją wieczorem
Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej informuje o jutrzejszej przerwie w dostawie wody w godzinach od 8:00 do 13:00.
07 January 2020, admin, All comments: 0
Kaskadowy pomiar prędkości na drogach powiatu legnickiego
Policjanci na terenie powiatu legnickiego prowadzą dzisiaj działania kontrolno-prewencyjne pn. „Kaskadowy pomiar prędkości”. Ich celem jest egzekwowanie od kierujących przestrzegania ograniczeń prędkości na drogach krajowych, stanowiących główne ciągi komunikacyjne kraju.
07 January 2020, admin, All comments: 0
Skoranta idzie do nas z kolędą
Chojnowski Chór Skoranta oraz Orkiestra Dęta pod batutą Piotra Koziara zapraszają na koncert "Z kolędą do Was idziemy...", który odbędzie się 12 stycznia w chojnowskiej farze.
07 January 2020, admin, All comments: 0
Chojnów gra wraz z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy
Już w przyszłą niedzielę 28. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Akcja nie ominie naszego miasta. Do wspólnego grania i zbierania pieniędzy na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci zaprasza Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji.
06 January 2020, admin, All comments: 0
Polonez na chojnowskim Rynku [ZDJĘCIA]
Przyzwyczailiśmy się już, że od kilku lat chojnowskim Orszakom Trzech Króli towarzyszy polonez w wykonaniu uczniów i pracowników Powiatowego Zespołu Szkół. Nie inaczej było w tym roku.
06 January 2020, admin, All comments: 1
Orszak Trzech Króli 2020. Zobacz zdjęcia z wydarzenia
Ulicami Chojnowa po raz czwarty przeszedł Orszak Trzech Króli. Zobacz zdjęcia z dzisiejszego świętowania Objawienia Pańskiego w naszym mieście.
05 January 2020, admin2, All comments: 0
Niedziele handlowe w 2020 roku

Wraz z nadejściem nowego roku zaostrzeniu ulegają przepisy dotyczące zakazu handlu w niedzielę. W tym roku zaledwie w 7 niedziel nie będzie obowiązywał zakaz handlu. Ustawa narzuca również zakaz handlu po godz. 14.00 w określone dni w roku. Sprawdź szczegóły!

05 January 2020, admin,
Plan wizyt duszpasterskich w drugim tygodniu stycznia
Prezentujemy plan wizyt duszpasterskich w Parafii Świętych Apostołów Piotra i Pawła w drugim tygodniu stycznia oraz pełny program (do lutego) w Parafii Niepokalanego Poczęcia NMP.
04 January 2020, admin, All comments: 5
Ratusz prosi o zgłaszanie "wszelkich zanieczyszczeń powietrza"
Urząd Miejski opublikował komunikat, w którym prosi mieszkańców o zgłaszanie wszelkich zanieczyszczeń powietrza w Chojnowie. Możemy to robić kontaktując się zarówno z Urzędem jak z lokalnym Komisariatem Policji.
09 January 2020, admin, All comments: 0
Greckokatolicka Parafia z Zamienic zaprasza na koncert kolęd
Już po raz trzeci Greckokatolicka Parafia Świętego Jana Chrzciciela z Zamienic zaprasza na koncert "Лeмкiвcкe Bифлeєм" (Łemkowskie Betlejem), na którym zaprezentowane zostaną kolędy w języku łemkowskim i ukraińskim.
03 January 2020, admin, All comments: 0
Mieszkańcy Chojnowa malują na WOŚP 2020
Na Allegro trwa licytacja obrazu namalowanego przez mieszkańców naszego miasta w czasie warsztatów zorganizowanych na Dni Chojnowa. Wylicytowana kwota zasili Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.
03 January 2020, admin2, All comments: 8
Znamy gwiazdy Dni Chojnowa 2020

Znamy gwiazdy tegorocznych Dni Chojnowa. Sprawdź, kto wystąpi na scenie 6 i 7 czerwca.

02 January 2020, Partnerstwo,
Repertuar kina Helios w Legnicy (3-9 stycznia)

Prezentujemy repertuar kina Helios w Legnicy. Ważny od 3 do 9 stycznia 2020 roku.

02 January 2020, admin, All comments: 10
Areszt dla chojnowskiego nożownika
Decyzją sądu na 3 miesiące do aresztu trafił 26-latek, który ranił nożem dwóch mężczyzn w Chojnowie. Sprawca napadł na mężczyznę stojącego przy jednej z ulic w Chojnowie i zadał mu ciosy nożem, a następnie zranił drugiego mężczyznę, który przyszedł z pomocą pokrzywdzonemu. Za usiłowanie zabójstwa grozi nawet dożywotnia kara pozbawienia wolności.