Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Archiwum - luty 2020

28 luty 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Gala Mistrzów Sportu 2020, czyli święto sportowców, trenerów i działaczy [ZDJĘCIA]
Po raz dziewiąty Urząd Gminy Chojnów oraz Gminne Zrzeszenie LZS w Chojnowie postanowiło uhonorować najlepszych zawodników, trenerów, działaczy sportowych i sponsorów wspierających lokalny sport organizując Galę Mistrzów Sportu Gminy Chojnów. Nazwiska najlepszych zeszłorocznych sportowców oraz trenerów i najbardziej zaangażowanych działaczy poznaliśmy tym razem w Niedźwiedzicach.
28 luty 2020, Partnerstwo,
Sprzedajesz samochód? Zobacz, co musisz wiedzieć
Sprzedaż samochodu oznacza dla zbywcy wiele formalności do dopełnienia. Od czego zacząć? Jakie dokumenty trzeba skompletować? Jak zapewnić sobie sukces na polu sprzedażowy? Jak zaoszczędzić czas? Poznaj najważniejsze informacje na temat takiej transakcji.
28 luty 2020, Szkoła Podstawowa nr 4,
Zapraszamy na „Spotkanie z Czwórką”!

Już w środę 4 marca o godz. 17.00, mamy zaszczyt zaprosić wszystkich chojnowskich przedszkolaków z grup zerowych wraz z rodzicami na niecodzienne „Spotkanie z Czwórką” z mnóstwem atrakcji w tle!

28 luty 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Koronawirus SARS-Cov-2: Jak zapobiegać zakażeniom?
Ministerstwo Zdrowia publikuje informacje dotyczące potencjalnego zagrożenia jakie niesie ze sobą koronawirus SARS-Cov-2.
28 luty 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Cztery uczestniczki w miejskich eliminacjach konkursu recytatorskiego Pegazik [ZDJĘCIA]
27 lutego w Domu Schrama odbyły się miejskie eliminacje XXV Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego Pegazik. Cztery uczestniczki zmagań walczyły o możliwość reprezentowania Chojnowa na szczeblu powiatowym.
27 luty 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Odwiedziny w legnickim szpitalu wstrzymane
Dyrekcja Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Legnicy podjęła decyzję o całkowitym wstrzymaniu odwiedzin. Decyzja podyktowana jest względami bezpieczeństwa chorych przebywających na oddziałach szpitalnych.
27 luty 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Wzmożone kontrole prędkości na naszych drogach
Od godziny 6:00 na lokalnych drogach prowadzone są policyjne działania "Prędkość", ukierunkowane na poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym, w szczególności na przestrzeganie dozwolonej prędkości.
27 luty 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Przed nami lutowa sesja Rady Gminy. Zobacz jakimi tematami zajmą się radni
28 lutego w sali posiedzeń Urzędu Gminy Chojnów odbędzie się XIX sesja Rady Gminy Chojnów.
27 luty 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Miasto zmienia zasady segregacji odpadów. Zniżki dla kompostujących bioodpady
Chojnowski ratusz w związku ze zmianą przepisów w zakresie gospodarowania odpadami komunalnymi zmienia lokalną gospodarkę odpadami i dostosowuje ją do wymogów ustawowych. Urząd prosi o wypełnienie deklaracji kompostowania bioodpadów. Zobacz jakie zmiany nas czekają.
26 luty 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
W ogrodzie barw - malarska wystawa w Muzeum Regionalnym
Dyrektor Muzeum Regionalnego oraz Wiesław Wojciechowski zaprasza na wystawę "W ogrodzie barw. Wiesław Wojciechowski - malarstwo".
26 luty 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Jest szansa na żłobek w gminie Chojnów, jednak nie wcześniej niż w 2022 roku
W Urzędzie Gminy Chojnów odbyło się spotkanie informacyjno-konsultacyjne w sprawie utworzenia na terenie gminy Chojnów pierwszego publicznego żłobka. W spotkaniu z przedstawicielami władz samorządowych udział wzięli rodzice zainteresowani powstaniem takiej placówki oraz ich dzieci.
26 luty 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Coraz bliżej budowy kanalizacji w Białej
Jesteśmy coraz bliżej realizacji największej tegorocznej inwestycji w gminie Chojnów. Wczoraj doszło do podpisania umowy na wykonanie kanalizacji sanitarnej dla wsi Biała. Koszt inwestycji wyniesie blisko 9 milionów złotych.
25 luty 2020, Powiatowy Zespół Szkół, Wszystkich komentarzy: 0
Wspomnienia ze Studniówki 2020

Ważną i niezapomnianą chwilą była niewątpliwie tegoroczna Studniówka chojnowskich maturzystów. Uczniowie Powiatowego Zespołu Szkół czekali na nią z niecierpliwością i podekscytowaniem. Młode damy w pięknych sukniach i wytworni młodzi panowie rozpoczęli swoją niesamowitą przygodę 8 lutego 2020 r. o godzinie 19.00 w Domu Schrama, by bawić się do białego rana wspólnie ze swoimi wychowawcami...

25 luty 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Otwarte drzwi w SP3. Szkoła zaprasza przyszłych pierwszaków z rodzicami do odwiedzin
Szkoła Podstawowa nr 3 zaprasza do odwiedzin. W przyszły poniedziałek będzie można zwiedzić szkołę i zobaczyć co oferuje przyszłym uczniom.
25 luty 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Niemal cała gmina bez wody
Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej informuje o kolejnej przerwie w dostawie wody. Obejmie ona niemal cały obszar gminy wiejskiej.