Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Archiwum - luty 2020

11 luty 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Julia Domańska i Kinga Bogacka na prowadzeniu w plebiscycie na najpopularniejszego sportowca
Do 28 lutego trwa głosowanie w plebiscycie na najpopularniejszych sportowców gmin powiatu legnickiego, organizowanego przez portal lca.pl. W chwili obecnej na prowadzeniu w naszych gminach są Julia Domańska oraz Kinga Bogacka.
11 luty 2020, Komitet Organizacyjny AiP ZszR, Wszystkich komentarzy: 0
Organizatorzy zjazdu Zespołu Szkół Rolniczych proszą o udostępnienie zdjęć

Komitet Organizacyjny VI Zjazdu Absolwentów i Pedagogów Zespołu Szkół Rolniczych w Chojnowie zwraca się z gorącą prośbą do swoich Koleżanek i Kolegów, mieszkańców Chojnowa i okolic o udostępnienie zdjęć dotyczących działalności szkoły na niwie oświatowej, kulturalnej i innej.

11 luty 2020, Partnerstwo,
[KONKURS] Maraton walentynkowy w legnickim Heliosie - dwa zestawy do wyboru
Już 14 lutego, specjalnie z myślą o wszystkich, mających dość wszechobecnych serduszek i walentynkowej atmosfery przygotowaliśmy noc pełną mocnych wrażeń. W zestawie pierwszym pokażemy najmocniejsze polskie hity ostatnich miesięcy. W zestawie drugim czekają na Was cieszący się złą sławą superprzestępcy.
10 luty 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Wietrznej pogody ciąg dalszy
Silny wiatr towarzyszyć nam będzie niemal do końca dnia. Zobacz aktualne ostrzeżenie Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej.
10 luty 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Frekwencyjni liderzy gminy Chojnów
Urząd Gminy Chojnów szczyci się frekwencją podczas tegorocznego głosowania w ramach budżetu obywatelskiego. 19,99 proc. to nie jest liczba która może specjalnie zachwycić, jednak wynik ten jest znacznie lepszy od rezultatu zeszłorocznego, co pokazuje, że coraz bardziej interesuje nas nasza mała ojczyzna.
10 luty 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Akcja "Piesi" na drogach powiatu legnickiego
Od godzin porannych na drogach powiatu legnickiego trwa policyjna akcja "Piesi". Jest ona ukierunkowana na poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Policjanci z legnickiej komendy apelują zarówno do kierujących, jak i do pieszych o zachowanie szczególnej ostrożności i wzmożoną czujność przy przejściach dla pieszych.
10 luty 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 4
Konwent Wójtów i Burmistrzów obradował w sprawach bieżących
Konwent wójtów i burmistrzów powiatu legnickiego, którego przewodniczącym jest burmistrz Jan Serkies, obradował w minionym tygodniu. Włodarze gmin rozmawiali m.in. na temat inwestycji drogowych oraz współpracy między jednostkami.
09 luty 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Uwaga na silny wiatr
Nad Dolny Śląsk nadciąga silny wiatr. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega mieszkańców Chojnowa i okolic.
09 luty 2020, admin2, Wszystkich komentarzy: 2
„Miło szaleć, kiedy czas po temu” – studniówka PZS 2020

Za nami Studniówka Powiatowego Zespołu Szkół w Chojnowie. Wczoraj o godz. 19.00 rozpoczął się bal maturalny. Uczniowie oraz grono pedagogiczne i zaproszeni goście świętowali w Domu Schrama. Na miejscu panowała uroczysta i radosna atmosfera, podkreślona kreacjami rodem z czerwonego dywanu.

08 luty 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Brzydkie kaczątko w Miejskiej Bibliotece Publicznej
Miejska Biblioteka Publiczna w ramach tegorocznych "Ferii w Bibliotece" zaprasza na przedstawienie teatralne "Brzydkie kaczątko".
07 luty 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Dom Kultury zaprasza na ferie z filmem, teatrem i clownami
Ferie w Chojnowie pełne atrakcji. Miejskie instytucje kulturalne zapraszają dzieci na zajęcia organizowane w czasie wolnym od zajęć lekcyjnych. Do chojnowskiej biblioteki i muzeum dołączył Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji.
07 luty 2020, Szkoła Podstawowa nr 4,
SP4news: Pasmo sukcesów reprezentantów SP4
Czy istnieje przepis na sukces? Jeśli tak to jaki? Przepis zdaje się być prosty- całe pokłady mądrości, ciężkiej pracy, zdrowego rozsądku, wytrwałości, szczypta dobrej energii i wiary we własne możliwości…
07 luty 2020, Partnerstwo,
Wójt szuka dzierżawcy dla terenów rekreacyjno-wypoczynkowych po wyrobisku żwirowni w Rokitkach
Wójt Gminy Chojnów ogłasza przetarg na 5-letnią dzierżawę atrakcyjnych nieruchomości położonych nad wodą w turystycznej miejscowości Rokitki. Dzierżawa dotyczy terenów rekreacyjno – wypoczynkowych po wyrobisku żwirowni, tuż przy drodze powiatowej nr 865 ulokowanej przy linii brzegowej. Celem dzierżawy jest organizacja wypoczynku letniego.
07 luty 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Chojnowskie muzeum zaprasza dzieci i młodzież w okresie ferii zimowych
Od 10 do 23 lutego dzieci oraz młodzież szkolna może za darmo odwiedzić chojnowskie Muzeum Regionalne, które zaprasza na projekcje filmów oraz lekcje muzealne pod nazwą "Dawniej Haynau, dzisiaj Chojnów".
06 luty 2020, admin2, Wszystkich komentarzy: 0
Co jest grane w chojnowskim Kinie Kultura?

Prezentujemy repertuar chojnowskiego Kina Kultura na najbliższy weekend. Zachęcamy do zapoznania się z rozpiską seansów.