Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Archiwum - marzec 2022

31 marzec 2022, Partnerstwo,
Szukasz specjalisty lub usługodawcy? Znajdziesz ich w sieci
Codziennie w internecie szukamy odpowiedzi na setki pytań i zagadnień. Sieć stała się dzisiaj środkiem komunikacji i największą (a przy tym najbardziej dostępną) bazą danych w naszej historii. Nic więc dziwnego, że szukamy portali internetowych, które w największym stopniu spełniają nasze oczekiwania...
31 marzec 2022, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Marszałek Województwa Dolnośląskiego w Chojnowie
Cezary Przybylski – Marszałek Województwa Dolnośląskiego spotkał się dzisiaj z Burmistrzem Janem Serkiesem. Samorządowcy rozmawiali o realizacji najważniejszych inwestycji.
31 marzec 2022, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Weekendowy repertuar chojnowskiego kina
Zobacz jakie filmy zostaną zaprezentowane w najbliższy piątek i weekend w chojnowskim kinie Kultura.
31 marzec 2022, admin, Wszystkich komentarzy: 0
12 nowych pociągów na dolnośląskich torach
Koleje Dolnośląskie podpisały z bydgoską Pesą porozumienie, które pozwoli na całościowe zrealizowanie kontraktu na zakup nowoczesnych pociągów pasażerskich Elf 2. Dolnośląski przewoźnik stanie się posiadaczem największej floty pojazdów tego typu w Polsce i będzie w sumie dysponował 25 sztukami o łącznej wartości 726 mln zł brutto.
30 marzec 2022, admin, Wszystkich komentarzy: 2
Narodowa Kapela Bandurzystów Ukrainy wystąpi w Chojnowie
Miejski Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji zaprasza na koncert Narodowej Kapeli Bandurzystów Ukrainy z Kijowa. Przed wydarzeniem prowadzona będzie zbiórka pieniędzy.
30 marzec 2022, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Internetowa zbiórka dla Pana Marka z DPD
W serwisie zrzutka.pl trwa zbiórka pieniędzy dla Pana Marka z DPD, który ucierpiał w wyniku wczorajszego pożaru na ulicy Kilińskiego. - Pożar na tyle szybko się rozprzestrzenił, że pojazdu nie udało się uratować... Pan Marek został bez narzędzia pracy.
30 marzec 2022, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Splątanie i Splot. Wernisaż wystawy z Muzeum Regionalnym
Muzeum Regionalne zaprosiło na wernisaż wystawy "Splątanie i Splot". Autorkami projektu są Bernadeta Sudnikowicz i Marzena Jurek.
29 marzec 2022, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Pożar samochodów na Kilińskiego [ZDJĘCIA]
Na ulicy Kilińskiego doszło do pożaru samochodu dostawczego. Ogień uszkodził dwa inne pojazdy stojące na parkingu przy ulicy. Na chwilę obecną droga jest nieprzejezdna.
29 marzec 2022, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Lokalni samorządowcy spotkali się z Ministrem Klimatu i Środowiska
Minister Klimatu i Środowiska Ireneusz Zyska wziął udział w uroczystości podpisania listu intencyjnego, która odbyła się w Legnicy 25 marca w siedzibie Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A. Szef resortu spotkał się także z lokalnymi samorządowcami w Starostwie Powiatowym.
29 marzec 2022, Partnerstwo,
Po co sprawdzać nieznane numery?
Codziennie dzwonią do nas numery, których nie mamy zapisanych w pamięci telefonu. To najczęściej telemarketerzy, którzy próbują nam wcisnąć rzeczy, których nie potrzebujemy. Rzadko zdarzy się, że to jakiś ważny telefon - przeważnie jesteśmy przecież na nie przygotowani, prawda? Ale może być po drugiej stronie słuchawki coś znacznie gorszego niż telemarketer. Coraz częściej mówi się o pladze oszustw telekomunikacyjnych.
28 marzec 2022, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Żłobek w Kolonii Kołłątaja po oficjalnym odbiorze
Nadzór budowlany, straż pożarna i sanepid pozytywnie oceniły stan techniczny nowego budynku gminnego żłobka w Kolonii Kołłątaja. 23 marca odbył się oficjalny odbiór techniczny inwestycji.
28 marzec 2022, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Złodziej katalizatorów zatrzymany
Policjanci zatrzymali 25-letniego mieszkańca powiatu legnickiego, poszukiwanego przez Prokuraturę Rejonową, podejrzanego o kradzieże elementów układu wydechowego pojazdów. Śledczy udowodnili zatrzymanemu dokonanie 15 kradzieży katalizatorów. Mieszkaniec powiatu legnickiego może spędzić w celi nawet 7,5 roku.
28 marzec 2022, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Gmina Chojnów przystąpiła do klastra wodorowo-energetycznego powiatu legnickiego
25 marca w siedzibie Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej Wójt Gminy Chojnów, Andrzej Pyrz podpisał list intencyjny w sprawie przystąpienia Gminy Chojnów do Klastra Wodorowo-Energetycznego Powiatu Legnickiego.
28 marzec 2022, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Punkt wymazów covidowych przenosi się do dworca kolejowego
Przychodnia Rejonowa informuje o zmianie lokalizacji punktu pobierania wymazów covidowych.
26 marzec 2022, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Zmieniamy czas na letni
W nocy z 26 na 27 marca zmieniamy czas na letni. O godzinie 2:00 przesuniemy wskazówki zegara na godzinę 3:00.