Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Archiwum - marzec 2022

16 marzec 2022, Partnerstwo,
Repertuar kina Helios (18-24.03.2022)
Zobacz repertuar legnickiego Kina Helios, obowiązujący od 18 do 24 marca.
16 marzec 2022, admin, Wszystkich komentarzy: 0
40 zawodników zadeklarowało chęć udziału w Otyliadzie
Chojnowski Basen Miejski szykuje się na VII edycję Ogólnopolskiego Nocnego Maratonu Pływackiego Otyliada. Chęć udziału w wydarzeniu wstępnie zadeklarowało około 40 zawodników.
16 marzec 2022, Partnerstwo,
Nabór dzieci do Klubu Kolarskiego UKKS Oriens Chojnów
Twoje dziecko lubi jeździć na rowerze? A może już ściga się amatorsko? Ta propozycja jest właśnie dla niego.
15 marzec 2022, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Rusza kolejna edycja programu utylizacji azbestu w gminie Chojnów
Do 7 kwietnia w Urzędzie Gminy Chojnów można składać wnioski o dofinansowanie zadań z zakresu usuwania, transportu i utylizacji wyrobów zawierających azbest. Do otrzymania dofinansowania uprawnione są wspólnoty mieszkaniowe oraz osoby fizyczne, które posiadają tytuł prawny do obiektu budowlanego z terenu gminy Chojnów.
15 marzec 2022, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Chojnowska złodziejka zatrzymana przez policję
Kryminalni z lokalnego Komisariatu Policji zatrzymali 43-letnią mieszkankę Chojnowa, podejrzewaną o kradzieże w sklepach. Za popełnione czyny grozi jej kara do 5 lat pozbawienia wolności.
15 marzec 2022, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Chojnowskie szkoły nie ustają w niesieniu pomocy
Chojnowskie szkoły podstawowe oraz Powiatowy Zespół Szkół nie ustają w niesieniu pomocy potrzebującym na Ukrainie oraz uchodźcom, którzy trafili do Polski. Trwające od kilkunastu dni zbiórki przynoszą konkretny efekt.
15 marzec 2022, admin, Wszystkich komentarzy: 0
843 osoby skontrolowane w ramach akcji "Trzeźwy Poranek"
Lokalna drogówka podsumowała wczorajsze działania pod nazwą "Trzeźwy Poranek". Mundurowi skontrolowali 843 osoby. Ujawniono jednego nietrzeźwego kierującego.
15 marzec 2022, admin, Wszystkich komentarzy: 0
UM: Jesteśmy gotowi na przyjazd obywateli Ukrainy
Do Polski przybywają kolejne grupy uchodźców z ogarniętej wojną Ukrainy. Część z nich schronienie znajdzie w Chojnowie. Urząd Miejski deklaruje gotowość na przyjazd obywateli Ukrainy.
14 marzec 2022, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Północny Meksyk okiem Wojciecha Drzewickiego
W miniony piątek w Domu Schrama odbyło się spotkanie z Wojciechem Drzewickim - pochodzącym z Chojnowa adiunktem Instytutu Nauk Geologicznych Uniwersytetu Wrocławskiego i zarazem niestrudzonym podróżnikiem. Prelekcja, na którą zaprosiła Miejska Biblioteka Publiczna, była podsumowaniem ostatniej podróży do Meksyku.
14 marzec 2022, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Złodziej samochodowy w rękach policji
Funkcjonariusze Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Legnicy zatrzymali 26-latka podejrzanego o dokonanie kilkunastu kradzieży pojazdów na terenie Legnicy i powiatu legnickiego. Zebrany do tej pory materiał dowodowy pozwolił śledczym na przedstawienie złodziejowi aż 11 zarzutów, a wartość skradzionego mienia to ponad 1,3 mln złotych.
14 marzec 2022, admin, Wszystkich komentarzy: 2
Puchar Polski Amatorskiego MMA. Medal dla Sławomira Prusika
12 marca w Sochaczewie odbyły się zawody w ramach Pucharu Polski MMA. Wśród uczestników znalazł się trenujący na co dzień w klubie Coloseum Boxing Chojnów Sławomir Prusik, który zajął pierwsze miejsce w kategorii "Pierwszy krok - 93 kg".
21 marzec 2022, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Powiatowy Zespół Szkół zaprasza na koncert w hołdzie Żołnierzom Niezłomnym
24 marca w sali widowiskowej Domu Kultury odbędzie się koncert "Miejcie nadzieję", poświęcony żołnierzom niezłomnym. Na wydarzenie zaprasza Powiatowy Zespół Szkół.
11 marzec 2022, Partnerstwo,
Zbliżają się wakacje, warto nauczyć się pływać...
Zbliżają się wakacje, warto nauczyć się pływać, a później wykorzystać to na półkoloniach żeglarskich lub na rejsie na Mazurach, jak zawsze z Sail Swim.
11 marzec 2022, Partnerstwo,
Technik architektury krajobrazu – nowy kierunek w Powiatowym Zespole Szkół w Chojnowie
Uwaga Absolwenci szkół podstawowych! Powiatowy Zespół Szkół w Chojnowie wzbogaca swoją ofertę edukacyjną. Już w roku szkolnym 2022/2023 ruszy w szkole nowy kierunek edukacji – Technik architektury krajobrazu. To zawód z przyszłością, dający ogromne perspektywy rozwoju, a także poszukiwany na europejskich rynkach pracy.
11 marzec 2022, admin, Wszystkich komentarzy: 2
Skatepark i pumptrack oficjalnie otwarte [ZDJĘCIA]
Oficjalnie do użytku został dziś oddany nowy teren rekreacyjny nad Skorą. Wydarzenie swoją obecnością zaszczycili wielokrotni mistrzowie Polski, znani w Europie zawodnicy sportów ekstremalnych. Zobacz zdjęcia z wydarzenia.