Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Archiwum - lipiec 2013

16 lipiec 2013, Maciek, Wszystkich komentarzy: 52
Czy nadszedł czas zmian? Poznaliśmy nowy zarząd KS Chojnowianka (foto + video)
Małgorzata Człona - prezes, Krzysztof Rudziak wiceprezes, Jakub Grządkowski – sekretarz, Fabian Rudziak i Waldemar Michowski - członkowie – tak przedstawia się nowo wybrany zarząd Klubu Sportowego Chojnowianka. Po obradach trwających trzy godziny i czterdzieści minut finalnie wybrano nowe władze. Z nadzieją patrzymy w przyszłość.
15 lipiec 2013, PWSZ Legnica, Wszystkich komentarzy: 0
Kurs z matematyki w PWSZ

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Witelona w Legnicy zaprasza maturzystów na bezpłatny kurs przygotowujący do egzaminu poprawkowego z matematyki.

15 lipiec 2013, admin, Wszystkich komentarzy: 5
Jakość, nie ilość. Chojnowska „Muzyka w Rynku”.

Zgodnie z chojnowską tradycją w trakcie wakacji odbył się niewielki festyn w mieście, w tym roku noszący nazwę „Muzyka w Rynku”. W niedzielne popołudnie na powoli kończącej swoją przygodę z miastem zielonej scenie wystąpił DJ Pedroboks oraz grupa Haward. Były również dmuchane zjeżdżalnie dla dzieci oraz catering przygotowany przez „zrewolucjonizowaną” przez Magdę Gessler restaurację „Pod Jeleniem”.

13 lipiec 2013, Maciek, Wszystkich komentarzy: 5
Czarni Rokitki musiały uznać wyższość drugoligowej Stali Stalowa Wola! (video)
Największe piłkarskie wydarzenie w naszej gminie za nami. Czarni Rokitki w dniu dzisiejszym uległy drugoligowej Stali Stalowa Wola 4:2 w meczu Pucharu Polski na szczeblu centralnym. Pomimo porażki nasi zawodnicy pokazali się z bardzo dobrej strony. Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 16:00.
12 lipiec 2013, Maciek, Wszystkich komentarzy: 2
XIX Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży z udziałem Champion Chojnów!
Już w przyszłym miesiącu nasi młodzi adepci boksu wystartują w XIX Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w boksie olimpijskim. Cieszy fakt, że Champion Chojnów Powiat Legnicki jako jedyny klub w Polsce wprowadził na tak dużą imprezę aż trzech reprezentantów. Zawody odbędą się w Łodzi w dniach 10-15 sierpnia. Nasi młodzi zawodnicy zakwalifikowali się do finałów w drodze eliminacji na szczeblu okręgowym.
12 lipiec 2013, artykuł sponsorowany, Wszystkich komentarzy: 1
„Złota Róża” w Lubiatowie – piękno, komfort, bogactwo możliwości!

Nowo powstały kompleks Hotel Motel Restauracja ZŁOTA RÓŻA serdecznie wszystkich zaprasza! „Złota Róża” znajduje się w Lubiatowie - spokojnej okolicy na Dolnym Śląsku, 2 km od autostrady A4, 14 km od Chojnowa.

11 lipiec 2013, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Uzyskaj dostęp do danych o leczeniu i jego finansowaniu

Od pierwszego dnia lipca uruchomiony został Zintegrowany Informator Pacjenta. Jest to serwis internetowy pozwalający w każdej chwili zarejestrowanemu użytkownikowi sprawdzić historyczne dane o leczeniu i finansowaniu leczenia. Dostępne dane gromadzone są przez NFZ od 2008 r.

11 lipiec 2013, admin, Wszystkich komentarzy: 0
 Wyprawka szkolna 2013

O 52 mln złotych więcej niż w roku ubiegłym postanowił przeznaczyć rząd na dofinansowanie kosztów zakupu podręczników przez rodziców. W tym roku kwota pomocy wynosi blisko 180 mln złotych.

10 lipiec 2013, Tomasz Płachta, Wszystkich komentarzy: 111
Kierownik KS Chojnowianka minął się nieco z prawdą!
W związku z tym, że zostałem wywołany do tablicy przez mojego byłego kierownika chciałbym wyjaśnić nieścisłości, jakie pojawiły się w opublikowanym wywiadzie. W Chojnowiance spędziłem najpiękniejsze lata swojej przygody z piłką. Grałem w drużynach młodzieżowych, potem zaliczyłem epizod w seniorach. Niemalże przez cały ten okres moim kierownikiem był pan Waldek.
11 lipiec 2013, kuba, Wszystkich komentarzy: 0
Początek przygody na szczeblu centralnym - zapowiedź meczu Czarni-Stal Stalowa Wola

Już w najbliższą sobotę wszystkich sympatyków piłki nożnej czeka prawdziwe święto! Do Rokitek w ramach przedwstępnej rundy Pucharu Polski zawita klub z wielkimi tradycjami, czyli Stal Stalowa Wola! Stawką meczu jest awans do rundy wstępnej Pucharu Polski. 17 lipca rywalem Rokitek lub Stali będzie ktoś z pary Formacja Port 2000 Mostki / ŁKS Łęknica - Raków Częstochowa.

10 lipiec 2013, admin, Wszystkich komentarzy: 1
Niedzielna "Muzyka w Rynku"

Jeśli nie masz pomysłu jak spędzić niedzielne popołudnie z propozycją wspólnej zabawy wychodzi Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chojnowie zapraszając na imprezę muzyczną - „Muzyka w Rynku”.

10 lipiec 2013, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Baza Firm na Portalu CHOJNOW.PL

Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom Portal CHOJNOW.PL stworzył „Bazę Firm” tzn. spis firm i instytucji miasta i gminy Chojnów. Listę zgromadzonych obiektów połączyliśmy z interaktywną mapą, na której zaznaczyliśmy ich lokalizację oraz dane wizytówkowe tzn. nazwę, adres, numer telefonu, adres e-mail, adres strony internetowej, dni i godziny otwarcia firmy/instytucji.

10 lipiec 2013, Piotr Misikiewicz, Wszystkich komentarzy: 3
Zapraszamy do Bolkowa!

W dniach 11-14 lipca 2013 w Bolkowie odbędzie się jubileuszowa XX edycja festiwalu Castle Party 2013.Kto by się spodziewał, że od małej imprezy, jaka miała miejsce na zamku w maleńkim Grodźcu w 1993 roku rozrośnie się aż tak, że obecnie jest znana od Chojnowa po Alaskę.

09 lipiec 2013, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Oferta inwestycyjna Urzędu Gminy w Chojnowie
Urząd Gminy Chojnów zaprasza inwestorów do zainteresowania się ofertą Terenów Aktywizacji Gospodarczej Gminy Chojnów, położonych w miejscowościach Krzywa i Okmiany. Oferta inwestycyjna dotyczy również budynku wolnostojącego po byłej szkole podstawowej w Białej, nieruchomości o charakterze letniskowym w Rokitkach oraz kompleksu Pałacowo-Parkowego w Piotrowicach.
09 lipiec 2013, Maciek, Wszystkich komentarzy: 3
Czarni Rokitki w wielkiej formie przed meczem ze Stalową Wolą!!!
Czarni Rokitki znowu zachwycają. Tak można podsumować X turniej piłki nożnej, który odbył się w Olszanicy. Ekipa z naszej gminy pojechała na zawody jako jeden z faworytów. W turnieju wystąpiło 6 drużyn m.in.: Sparta Miejska Górka, Orzeł Zagrodno, Olimpia Olszanica, GKS Raciborowice, Płomień Nowa Wieś Grodziska.