Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Archiwum - lipiec 2015

27 lipiec 2015, Łukasz Krupa, Wszystkich komentarzy: 0
Akcja Biegam Bo Lubię wraca do Chojnowa!

02 sierpnia 2015 roku akcja Biegam Bo Lubię powraca do Chojnowa, na Stadion Miejski przy ul. Małachowskiego! Jest to nie lada gratka dla miłośników biegania oraz dla tych, którzy do tej pory nie mogli się zdecydować na bieganie.

27 lipiec 2015, Sigo Gim 1 , Wszystkich komentarzy: 0
Udział kolarzy Sigo Gim 1 w Mistrzostwach Polski
18 lipca b.r. w Sławnie odbyły się Mistrzostwa Polski w kolarstwie górskim. Klub Sigo Gim 1 reprezentowali: Karolina Cierluk, Agnieszka Jastrzębska i Damian Chojecki.
26 lipiec 2015, rokitki.futbolowo.pl, Wszystkich komentarzy: 0
Czarni Rokitki rozegrali pierwszy sparing. Porażka ze Stalą Chocianów na początek

Czarni Rokitki rozegrali pierwszy sparing przed nowym sezonem V ligi. Podopieczni trenera Dragana przegrali na własnym terenie ze Stalą Chocianów 2:4 (1:2).

25 lipiec 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Podziękowania od klubu Sigo Gim 1
W minioną sobotę, na placu zielonym przy Gimnazjum nr 1 w Chojnowie odbyły się zawody kolarskie dla dzieci pod hasłem "Szukamy Następców Olimpijczyków. Klub Sigo Gim 1 i organizatorzy tej sportowej imprezy pragną serdecznie podziękować wszystkim, którzy okazali pomoc i wsparcie w przygotowaniu oraz sprawnym przeprowadzeniu zawodów.
24 lipiec 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0
"Nowe możliwości i zagrożenia współczesnego internetu"- zajęcia w Bibliotece Miejskiej
W środę, w Bibliotece Miejskiej odbyły się kolejne, bezpłatne zajęcia z cyklu "Komputerowy Świat dla Każdego. Spotkanie pn. "Nowe możliwości i zagrożenia współczesnego internetu poprowadził informatyk Arkadiusz Rybczyński. Omówiono m.in. takie zagadnienia jak: loT- Internet rzeczy, Tandem- sposób na naukę języków obcych, ZIP- Zintegrowany Portal Pacjenta, wirusy przez facebook, aktualizacje systemów operacyjnych.
24 lipiec 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Pożar trawy przy ogródkach działkowych
Dziś przed godziną 11-stą, Jednostka Ratowniczo- Gaśnicza z Chojnowa otrzymała zgłoszenie o pożarze suchej trawy przy ogródkach działkowych zlokalizowanych nieopodal chojnowskiego stawu. Po przybyciu na miejsce okazało się, iż osoby przebywające na działkach przystąpiły do działania i częściowo ugasiły pożar, dzięki czemu nie doszło do rozprzestrzenienia się ognia na pobliskie pole. Przyczyną zdarzenia było zaprószenie ognia.
24 lipiec 2015, Piotr Misikiewicz , Wszystkich komentarzy: 8
Castle Party 2015
Jaki był tegoroczny festiwal w Bolkowie ?Po uważnym zapoznaniu się z programem imprezy, o razu można było zauważyć atrakcyjne rozlokowanie poszczególnych wydarzeń. Uwagę przykuwał cykl koncertów w opuszczonym kościele ewangelickim. Kto chciał przeżyć muzyczne sacrum wg. gotycko-metalowych brzmień- mógł być wniebowzięty. To właśnie tam w pierwszy festiwalowy dzień dały niezwykłe występy m.in. Victorians,1984, Artrosis. W tym ostatnim przypadku zespół zarejestrował swój koncert na potrzeby DVD z okazji 20-lecia działalności.
24 lipiec 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Nadzwyczajna Sesja Rady Gminy z dnia 22 lipca 2015r. (video)22 lipca 2015 r. o godz. 14.00 odbyła się Nadzwyczajna Sesja Rady Gminy Chojnów. Zapraszamy do obejrzenia zapisu video.

23 lipiec 2015, Maciek, Wszystkich komentarzy: 2
Pożar samochodu i pola przy drodze wojewódzkiej 328 (foto)
Dziś po godzinie 18:00 Jednostka Ratowniczo Gaśnicza z Chojnowa otrzymała wezwanie do palącego się pola tuż przy drodze wojewódzkiej 328 prowadzącej w kierunku Rokitek. Po pojawieniu się na miejscu zdarzenia strażacy zastali palące się pole, ogień rozprzestrzeniał się stosunkowo szybko zatem natychmiast przystąpiono do akcji. Oprócz działań Straży Pożarnej właściciel pola natychmiast zareagował odcinając ogień od reszty pola poprzez jego wykoszenie. Taki przebieg działań pozwolił na stosunkowo szybkie ugaszenie ognia.
23 lipiec 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Kolejne zmiany w "ustawie śmieciowej"Zgodnie ze zmianą ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach, popularnie zwaną "ustawą śmieciową", gmina miejska jest zobowiązana do przekazania rozliczeń za odbiór "śmieci" zarządcom budynków.
22 lipiec 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Co z internetem?
Dziś, około godziny 12-stej, użytkownicy korzystający z usług firmy Orange, utracili dostęp do internetu. Przyczyną jest awaria jednego z nadajników. Zdaniem konsultanta Orange, usterka zostanie usunięta w ciągu 24 godzin.
21 lipiec 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 2
Skradziono pompę insulinową!

Komisariat Policji w Chojnowie powiadomiony został o kradzieży plecaka na kąpielisku w Rokitkach. Zgłaszająca kobieta zawiadomiła, że kiedy kąpała się ze znajomymi nieznany sprawca ukradł należący do niej plecak, w którym znajdowała się pompa insulinowa, za pomocą której poszkodowana aplikuje sobie lek na cukrzycę.

22 lipiec 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Szkoła Podstawowa nr 4 została "Szkołą ekspercką"!

15 lipca, na platformie programu „Szkoły z Klasą”, przy wizytówce Szkoły Podstawowej nr 4 w Chojnowie pojawił się znaczek, mówiący o tym, iż placówce został przyznany certyfikat „Szkoła z Klasą 2.0”. Pomyślne zakończenie programu i sukces w postaci uzyskania tytułu „Szkoła ekspercka” to zasługa dobrych praktyk wypracowanych przez nauczycielki pracujące w zespole realizacji programu w szkole. W skład zespołu wchodziły cztery nauczycielki: Justyna Dziubak- Sobiechowska (koordynator szkolny i nauczyciel realizujący zadania), Sabina Kaszowska, Aneta Czapska i Beata Wawrzeńczyk- nauczycielki realizujące zadania.

23 lipiec 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Z KRĘGIELNI I SALI FITNESS NADAL MOŻEMY KORZYSTAĆ BEZPŁATNIE
Zapraszamy do działających w Domu Kultury sal: fitness i kręgielni. Od wtorku do niedzieli, od godz. 15.00 do 21.30 można z nich korzystać bezpłatnie. Wizytę na kręgielni warto wcześniej zarezerwować telefonicznie, dzwoniąc po godz. 15.00 na numer 76 8188621
21 lipiec 2015, Maciek, Wszystkich komentarzy: 45
Chojnowianka bez Prezesa. Małgorzata Członka zrezygnowała z pełnionej funkcji.
Ostatni czas był bardzo trudny dla naszego Klubu Sportowego Chojnowianka. Początkowo wszystko wyglądało stosunkowo dobrze … awans do IV ligi, później było już tylko gorzej. Wielu piłkarzy odeszło do pobliskich wsi , namawiani przez trenerów owych klubów dawniej zawodników Chojnowianki, aby tam szlifować swoje umiejętności piłkarskie.