Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Archiwum - lipiec 2015

02 lipiec 2015, UG Chojnów , Wszystkich komentarzy: 0
Wójt Gminy Chojnów oraz Gminne Zrzeszenie LZS zapraszają na Gminne Święto Sportu

Wójt Gminy Chojnów oraz Gminne Zrzeszenie LZS zapraszają na Gminne Święto Sportu, które odbędzie się w niedzielę 5 lipca 2015 roku na boisku sportowym w Białej.

25 lipiec 2015, Gimnazjum nr 2, Wszystkich komentarzy: 0
UDANY  ROK DLA BROOKLYNU! #AKTUALIZACJA- VIDEO

Miniony rok szkolny był bardzo udany dla grup tanecznych działających przy Gimnazjum nr 2 w Chojnowie! Zespoły Mini Brooklyn,Mały Brooklyn,Brooklyn Junior i Brooklyn reprezentowały i promowały nasze miasto na wielu imprezach tanecznych:”Freestyle Arena” w Kobierzycach, Grand Prix Polski Dance we Wrześni, Świdnicki Festiwal Tańca, Mistrzostwa Dolnego Śląska w Aerobiku Sportowym w Oleśnicy, Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego”Taneczny Deptak” w Świdnicy,Dolnośląski Przegląd Zespołów Tanecznych”Lubin Dance”i chojnowska „Stonoga”,zdobywając łącznie 20 Nagród i Wyróżnień !

06 lipiec 2015, LZS BOBIK-BURZA GOŁACZÓW, Wszystkich komentarzy: 10
Drużyna z Gołaczowa wraca do legnickiej klasy A.
Przeszło pięć lat temu po fuzji drużyny Bobik-Burza Gołaczów z Czarnymi Rokitki, która to w sezonie zdobyła mistrzostwo Legnickiej klasy A wydawało się, że klub może zniknąć z piłkarskiej mapy naszej gminy, powiatu... Zawiązała się nowa drużyna wspierana przez dwóch działaczy której to natomiast wiodło się naprzemiennie.. Dobre mecze przeplatała złymi, aż do teraz.
02 lipiec 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 1
JUBILEUSZOWA EDYCJA REGIONALNEJ WYSTAWY ZWIERZĄT HODOWLANYCH, DNI OTWARTYCH DORADZTWA ROLNICZEGO

W miniony weekend (27 i 28 czerwca) odbyła się jubileuszowa edycja Regionalnej Wystawy Zwierząt Hodowlanych, Dni Otwartych Doradztwa Rolniczego i Wystawy Maszyn Rolniczych. To już tradycja, że początek lata w naszej gminie łączy się z dwudniowym świętem dolnośląskiego rolnictwa. Podobnie jak w poprzednich edycjach, w Piotrowicach pojawiło się ponad stu wystawców oraz tysiące odwiedzających. Mogliśmy podziwiać ciekawe okazy zwierząt oraz nowości technologiczne maszyn rolniczych.

02 lipiec 2015, UG Chojnów , Wszystkich komentarzy: 0
ŚWIAT POD KYCZERĄ W ZAMIENICACH  W RAMACH KERMESZU ŁEMKOWSKIEGO
5 lipcao godz. 16.00 miłośnicy folkloru będą mogli rozkoszować się muzyką ludową w Zamienicach. W tym roku Gmina Chojnów powraca do organizacji znanej już niemal w całej Polsce imprezy pn.„Świat pod Kyczerą”. Jest to największa tego typu folklorystyczna impreza na Dolnym Śląsku i jeden z większych festiwali w Polsce. Jako jedyny swoim zasięgiem obejmuje dwa regiony kraju: Dolny Śląsk oraz Małopolskę.
01 lipiec 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 1
Pożar dachu Dużego Kościoła

Dziś, po godzinie 10.00, JRG 3 w Chojnowie otrzymała zgłoszenie o pożarze dachu Dużego Kościoła. O zdarzeniu zawiadomił jeden z mieszkańców miasta. Do działań zostały zadysponowane dwa samochody gaśnicze oraz podnośnik. Do pomocy wezwano również strażaków z OSP Jaroszówka. Na miejscu okazało się, że pożar został częściowo ugaszony przez pracowników prowadzących prace na dachu kościoła.

01 lipiec 2015, Sławomir Tęcza UG Chojnów , Wszystkich komentarzy: 0
Dwa błąkające się psy w miejscowości Osetnica
W dniu wczorajszym odebraliśmy kilka zgłoszeń od mieszkańców wsi Osetnica o dwóch wałęsających się w już od kilku dni psiakach. Jeden większy długowłosy, mimo dużych gabarytów bardzo łagodny i przyjazny. Mniejszy piesek, rasy najprawdopodobniej myśliwskiej jest bardzo czysty i zadbany, sierść czarna i błyszcząca. Ma na sobie obrożę i być może ktoś go właśnie szuka. Mniejszy piesekjest najprawdopodobniej rasy posokowiec, to jedna z najpopularniejszych ras myśliwskich, zatem może uciekł któremuś z myśliwych
01 lipiec 2015, Czarni Rokitki, Wszystkich komentarzy: 0
Juniorzy Starsi Czarnych Rokitki zostali wicemistrzem ligi okręgowej.
Bezpośrednie zaplecze pierwszego zespołu gra i wygrywa tak jak tego sobie wszyscy w Rokitkach życzą. Ekipa Czarnych po rozegraniu 16 kolejek zdobyła 50 bramek i zgromadziła 40 punktów. Najlepszym strzelcem został Bekacz Paweł z dorobkiem 14 goli, połowę mniej zdobył drugi zawodnik Czarnych - Patryk Węglewski. Pozycja wicelidera w tabeli zobowiązuje do gry na najwyższym poziomie.
01 lipiec 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0
SESJA NR XI.2015 RADY GMINY CHOJNÓW Z DNIA 26 CZERWCA 2015 R. (VIDEO)26 czerwca 2015 r. o godzinie 12.00 w sali posiedzeń nr 6 Urzędu Gminy Chojnów,odbyła się sesja Rady Gminy Chojnów. Zapraszamy do obejrzenia zapisu video.