Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Archive - December 2017

10 December 2017, Kasia_, All comments: 0
Rozdajemy wejściówki do Parku Rozrywki Play City - WYNIKI

Drodzy Czytelnicy! Przed nami kolejny konkurs, tym razem skierowany do dzieci! Do rozdania mamy 2 pojedyncze wejściówki do Parku Rozrywki Play City, który mieści się w Galerii Piastów w Legnicy.

08 December 2017, Kasia_, All comments: 0
Ponad tysiąc nowości wydawniczych w bibliotekach PZS

Jak zwykła mawiać Wisława Szymborska – „Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła”.

08 December 2017, admin, All comments: 0
Przed nami bardzo świąteczny weekend [ZDJĘCIA]
Po zmroku chojnowski Rynek rozświetla się blaskiem tysięcy światełek - a będzie ich jeszcze więcej. Dzisiaj na centralnym placu miasta pojawiła się jeszcze jedna ozdoba - renifer z saniami, na które będzie można wsiąść.
14 December 2017, admin, All comments: 0
W Andy śladami Ignacego Domeyki. Podróżnicze spotkanie w Domu Schrama
Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza na spotkanie z dr Wojciechem Drzewickim, prof. Henrykiem Marszałkiem oraz mgr Krzysztofem Moskwą - uczestnikami tegorocznej wyprawy do południowoamerykańskiego Chile. W ramach wydarzenia otwarta zostanie także wystawa fotografii Wojciecha Drzewickiego "Chile 2017".
08 December 2017, admin, All comments: 0
Wciąż poszukiwany dawca szpiku dla Miłosza Pisarskiego
Miłosz Pisarski aby żyć, potrzebuje przeszczepu szpiku od osoby posiadającej zgodne DNA. Już 12 grudnia w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Witelona w Legnicy odbędzie się kolejna akcja poszukiwania dawcy.
07 December 2017, Kasia_, All comments: 0
Co jest grane w Chojnowie?

Jak tam Wasze plany na weekend? Może skusicie się na mały wypad do kina? Na zachętę prezentujemy repertuar chojnowskiego Kina Kultura.

07 December 2017, Sponsorowane, All comments: 0
Repertuar kina Helios (8-14 grudnia)

Prezentujemy repertuar kina Helios w Legnicy. Ważny od 8 do 14 grudnia 2017 roku.

07 December 2017, Partnerstwo,
Escape Room Składnica Szyfrów w Galerii Piastów
Już 17.12.2017 Escape Room Legnica Składnica Szyfrów swój najnowszy pokój otwiera w… Galerii Piastów! Będzie to jedna z atrakcji Parku Rozrywki Play City. Jak za dotknięciem magicznej różdżki przeniesiemy do świata czarodziejów, magów i mocy wyższych. Wszyscy, którzy przekroczą próg pokoju będą musieli podjąć się próby odnalezienia mistycznej tajemnicy życia wiecznego.
07 December 2017, Magdalena Rzeszowska, All comments: 0
Sportowe Mikołajki w klubie Talent Chojnów [ZDJĘCIA]

3 grudnia w hali sportowej przy ul. Matejki w Chojnowie, Klub Sportowy „Talent Chojnów” dla swoich najmłodszych piłkarzy zorganizował sportowe Mikołajki.

07 December 2017, admin, All comments: 0
Dach ratusza do wymiany
20 listopada zostało ogłoszone zamówienie publiczne dotyczące modernizacji pokrycia dachowego budynku Urzędu Miejskiego w Chojnowie.
07 December 2017, Kasia_, All comments: 0
Rozdajemy bilety do kina - WYNIKI

Drodzy Czytelnicy! Mamy dla Was wejściówki na piątkowe (8 grudnia) seanse filmu „Morderstwo w Orient Expressie” w legnickim kinie Helios.

06 December 2017, admin, All comments: 0
Postępowanie w sprawie budowy kładki na Matejki rozstrzygnięte
Urząd Miejski przekazał informację o rozstrzygnięciu postępowania o udzielenie zamówienia publicznego na budowę kładki dla pieszych na rzece Skorze.
06 December 2017, admin, All comments: 0
Święty Mikołaj zaprasza do Piccolo Mondo [WYNIKI KONKURSU]
Minionej nocy redakcję chojnow.pl odwiedził święty Mikołaj. Zastawił nam sporo prezentów, ale nie zapomniał również o naszych czytelnikach zostawiając bon o wartości 50 złotych do wykorzystania w chojnowskiej pizzerii Piccolo Mondo. Zgodnie z jego wytycznymi mamy zrobić konkurs i nagrodzić wybraną przez nas odpowiedź. Tak też robimy :D
06 December 2017, admin, All comments: 0
Młody piesek błąkał się po Osetnicy. Poszukiwany właściciel
Urząd Gminy Chojnów poszukuje osób mogących udzielić jakichkolwiek informacji na temat psa błąkającego się od około tygodnia po Osetnicy. W grę wchodzi także przygarnięcie zwierzaka.
05 December 2017, admin, All comments: 0
Śmiertelny wypadek na A4. Objazd w kierunku Wrocławia
Około godziny 11:45 na setnym kilometrze autostrady A4 doszło do zderzenia dwóch pojazdów ciężarowych. W wyniku wypadku śmierć poniósł jeden z kierowców. Radzimy omijać to miejsce.