Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Archiwum - grudzień 2020

07 grudzień 2020, admin,
Nocna przerwa w dostawie wody
Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej informuje o nocnej przerwie w dostawie wody, która dotknie niemal całą gminę Chojnów.
07 grudzień 2020, admin,
Grudzień, styczeń i luty bez kolędy w tradycyjnej formie
Ze względu na sytuację epidemiczną, Biskup Legnicki podjął decyzję o odwołaniu wizyty duszpasterskiej 2020/2021 w dotychczasowej formie.
07 grudzień 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Za kierownicą z aktywnym zakazem kierowania pojazdami. Zatrzymany odmówił badania alkomatem
Zamienice. Chojnowscy policjanci zatrzymali do kontroli 30-letniego kierowcę. Jak się okazało, mężczyzna posiadał aktywny zakaz kierowania pojazdami, wyczuwalna była także od niego silna woń alkoholu.
06 grudzień 2020, admin2, Wszystkich komentarzy: 1
Zmotoryzowane mikołajki już za nami

Mikołajki to dzień wyczekiwany przez wszystkie dzieci. A co może być lepsze od jednego Mikołaja? Odpowiedź jest prosta - tłum Świętych Mikołajów! Spotkanie zmotoryzowanych Mikołajów z dziećmi stało się już chojnowską tradycją.

06 grudzień 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
MP w Sokółce: Piotr Gałaszkiewicz mistrzem Polski!
Dobiegają końca organizowane w podlaskiej Sokółce bokserskie Mistrzostwa Polski Juniorek, Młodzików i Młodziczek. Podczas dzisiejszej gali finałowej poznaliśmy nazwiska mistrzów Polski, wśród których znalazł się reprezentant klubu Champion Chojnów Piotr Gałaszkiewicz.
05 grudzień 2020, admin2, Wszystkich komentarzy: 0
Pomocnicy Świętego Mikołaja stawią się jutro na chojnowskim Rynku!

Święty Mikołaj jest w tym roku bardzo zajęty! Liczba paczek, które musi dostarczyć grzecznym dzieciom, przerosła jego możliwości! Pandemia koronawirusa utrudnia mu przemieszczanie się między miastami. Mikołaj jest odpowiedzialny i nie chce nikogo zarazić, dlatego do pracy zaangażował wielu swoich pomocników!

05 grudzień 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
MP w Sokółce: Piotr Gałaszkiewicz zawalczy w finale, Jakub Grudziński z brązowym medalem
Za nami półfinały organizowanych w Sokółce bokserskich Mistrzostw Polski Juniorek, Młodzików i Młodziczek. Na ringu zobaczyć mogliśmy dwóch reprezentantów klubu Champion Chojnów - Piotra Gałaszkiewicza (42 kg) i Jakuba Grudzińskiego (60 kg).
04 grudzień 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Koronawirus w powiecie legnickim. Aktualne dane
U 12 mieszkańców powiatu legnickiego w ciągu minionej doby potwierdzono zakażenie wirusem SARS-CoV-2 - informuje Ministerstwo Zdrowia.
04 grudzień 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Pościg za złodziejem z Chojnowa. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności
Funkcjonariusz Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego Komendy Miejskiej Policji w Legnicy w czasie wolnym od służby zatrzymał 28-letniego sprawcę kradzieży rozbójniczej. Policjant podjął pościg za złodziejem i udaremnił mu ucieczkę. Prokurator Rejonowy zastosował wobec zatrzymanego środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji.
04 grudzień 2020, Partnerstwo,
Nasza mistrzyni Emilia!

Uczennica Powiatowego Zespołu Szkół w Chojnowie Emilia Dziurbiel zajęła II miejsce w konkurencji kobiet w Mistrzostwach Polski Seniorów w akrobatyce sportowej w Chorzowie. To wielkie wyróżnienie i niezwykłe osiągnięcie stało się powodem zaproszenia Mistrzyni wraz z rodzicami do naszego Starostwa.

04 grudzień 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Chojnowscy bokserzy z medalami i szansą na złoto
Do 6 grudnia w Sokółce (woj. podlaskie) trwają Mistrzostwa Polski w Boksie Juniorek, Młodzików i Młodziczek. Klub Champion Chojnów na ringu reprezentują Piotr Gałaszkiewicz (42 kg) i Jakub Grudziński (60 kg).
03 grudzień 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 2
Zła jakość powietrza. UM informuje, gdzie powinniśmy zgłaszać fakt spalania odpadów
Aktualna jakość powietrza w Chojnowie jest zła. Osoby chore, starsze, kobiety w ciąży oraz małe dzieci powinny unikać przebywania na wolnym powietrzu.
03 grudzień 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Jesień pod znakiem remontów dróg [ZDJĘCIA]
Droga Jaroszówka-Zamienice, podobnie jak trzy inne drogi powiatowe, już wkrótce ma uzyskać nową nawierzchnię.
03 grudzień 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Raport zakażeń. Policja zapowiada nieustanne kontrole
U 16 mieszkańców powiatu legnickiego w ciągu minionej doby potwierdzono zakażenie wirusem SARS-CoV-2 - informuje Ministerstwo Zdrowia.
02 grudzień 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 3
Kolejny miesiąc prac nad "amfiteatrem" [ZDJĘCIA]
W Parku Śródmiejskim od kilku miesięcy trwa realizacja projektu wybranego kilka lat temu w ramach Budżetu Obywatelskiego. Dawny kamienny ogród ma docelowo stać się amfiteatrem. Sprawdzamy, jak przebiegają prace.