Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Areszt dla chojnowskiego nożownika

Autor admin
Data utworzenia: 02 styczeń 2020, 14:59 Wszystkich komentarzy: 10


Areszt dla chojnowskiego nożownika

Decyzją sądu na 3 miesiące do aresztu trafił 26-latek, który ranił nożem dwóch mężczyzn w Chojnowie. Sprawca napadł na mężczyznę stojącego przy jednej z ulic w Chojnowie i zadał mu ciosy nożem, a następnie zranił drugiego mężczyznę, który przyszedł z pomocą pokrzywdzonemu. Za usiłowanie zabójstwa grozi nawet dożywotnia kara pozbawienia wolności.

- Do zdarzenia doszło wieczorem 21 grudnia 2019 roku w Chojnowie. Jak ustalono w trakcie czynności, nieznany mężczyzna przejeżdżając obok czekającego na transport przy drodze mężczyzny rozpoczął z nim kłótnię ale widząc idące w ich kierunku inne osoby odjechał. Następnie wrócił pieszo i mężczyźnie, z którym wdał się wcześniej w kłótnie, zadał ciosy nożem, ranił również drugiego mężczyznę, który przyszedł z pomocą poszkodowanemu po czym zbiegł z miejsca zdarzenia. Pokrzywdzeni zostali przewiezieni do szpitala - informuje sierż. szt. Anna Tersa.

W sprawie wszczęto śledztwo nadzorowane przez Prokuraturę Rejonową w Złotoryi. Dzięki wnikliwej i wymagającej dużego zaangażowania pracy policjantów z Komendy Miejskiej Policji w Legnicy, sprawca został ustalony i zatrzymany w miniony wtorek tj. 31 grudnia 2019 roku. Okazał się nim 26-cio letni mężczyzna.

Na podstawie zebranych w sprawie materiałów, w prokuraturze przedstawiono mężczyźnie zarzut usiłowania dokonania zabójstwa do którego się przyznał. Dzisiaj, na wniosek Policji i Prokuratury, Sąd zdecydował o tymczasowym aresztowaniu 26-latka na okres 3 miesięcy.

Za czyn, o który jest podejrzany, grozi kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

materiały prasowe / KMP Legnica


Komentarze

To pewnie jakiś islamista, w Chojnowie sami porządni ludzie he,he
zgłoś komentarz
Grozić dożywocie może a znając polskie realia dostanie 6 lat a wyjdzie po 3.
zgłoś komentarz
tak,tak,podejrzany nożownik powie ze jest członkiem PO i sędzia go uniewinni
zgłoś komentarz
tak,tak,podejrzany nożownik powie ze jest członkiem PO i sędzia go uniewinni
Musiał oczywiście odezwać się portalowy pislamista.To cię rozczaruję,bo pewnie powie,że jest z PISlamu,bo na razie to wszyscy twoi koledzy są bezkarni na czele z prezesem,którego nawet nadzwyczajna kasta nie przesłuchała.A ponoć połowa PO miała siedzieć, po tej szopce,co pisiory zrobiły w Sejmie.No i gdzie te wyroki,skoro są winni? Przecież twoi ziomale już rządzą dostatecznie długo,żeby ich powsadzać.Wy tylko ryczeć głośno potraficie.
zgłoś komentarz
Grozić dożywocie może a znając polskie realia dostanie 6 lat a wyjdzie po 3.
I tak się pewnie skończy,prawa nie potrzeba zaostrzać,bo ono jest surowe,ale niestety rzadko kiedy dają max wyroki. No cóż więzienia przepełnione.
zgłoś komentarz
,,pikus,,ależ ześ się rozpisał,nie pamiętasz co powiedział twój idol,neuman,że jak ktoś jest w platformie ,to mu sędziowie nic nie zrobią,taki przykład gawłowski,najsztub ,co przejechał ,kobietę na pasach,choć nie miał prawa poruszać się samochodem,bo stracił,,prawko,,i samochód był niesprawny,następny,durczok,który fałszował weksle,itd.itd,z nowszych ,,grodzki ps,koperta,,dlatego trzeba zmienić ustawy o sędziach aby nie czuli się,,jak nadzwyczajna kasta,,zrozumiałeś ,,pikuś,,?wątpię,mam dla ciebie jedną radę mniej tvn-u , polsatu i będziesz lepszy
zgłoś komentarz
Mniej tvn, mówi osoba która rzuca na lewo i prawo hasłami powielanymi całymi dniami w TVPis. To ja napiszę w twoim stylu: mniej tvp a świat będzie lepszy. Chociaż... Tam taka propaganda sukcesu, że może się wydawać, że żyjemy w raju. A pseudoelity zazdroszczą Polakom dobrobytu, sylwestra, zenka Martyniuka.. Wszystkiego.
zgłoś komentarz
,,rosenrot,,ja tu tu nie uprawiam,,propagandy,,sukcesu ,taka jest prawda,w raju jeszcze nie żyjemy ,i na pewno tu na ziemi nigdy raju nie będzie,a co do pseudoelit,to kogo masz na myśli?POparańców z tęczowymi flagami?
zgłoś komentarz
For the person asking for sites about worthwhile financial ideas, worthwhile financial recommendations, finance tips for 18, good money recommendations, worthwhile finance ideas, I highly suggest this excellent money tips site or for finance tips in hindi, simple financial words of advice, capsim finance tips, simple financial recommendations, worthwhile financial words of advice, see this worthwhile financial tips site.
zgłoś komentarz
Please try Google before asking about Excellent Product Website 5d1b187
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.