Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Chojnów gra wraz z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

Autor admin
Data utworzenia: 07 styczeń 2020, 11:22 Wszystkich komentarzy: 0


Chojnów gra wraz z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

Już w przyszłą niedzielę 28. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Akcja nie ominie naszego miasta. Do wspólnego grania i zbierania pieniędzy na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci zaprasza Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji.

Zbiórce jak zawsze towarzyszyć będą koncerty w sali widowiskowej Domu Kultury. Od godziny 16:00 na scenie pojawiać będą się: JB Band, Plug `n` Blues, Jurand Kowalski oraz zespoły taneczne Karambol i Słodziaki we wszelkich odmianach.

Od godzin porannych na ulicach Chojnowa spotkać będzie można wolontariuszy. Organizatorzy koncertu zapowiadają również licytacje.

- Chirurdzy wszystkich specjalności dzień i noc w całej Polsce ratują życie tych dzieci. Będziemy się skupiać przede wszystkim na takich dziedzinach medycyny dziecięcej jak chirurgia ogólna, kardiochirurgia czy neurochirurgia - informuje Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy - Aby operacje były skuteczne i bezpieczne i aby jak najmniej było powikłań, a wyniki wczesne i odległe nie różniły się od najlepszych na świecie, potrzebne są najnowocześniejsze i bardzo kosztowne urządzenia medyczne. Stanowią one niezbędne wyposażenie sal operacyjnych, oddziałów intensywnej terapii pooperacyjnej, czy zakładów diagnostyki obrazowej.

Podczas zeszłorocznego finału chojnowskiemu sztabowi udało się zebrać 38190 złotych i 98 groszy. To rekordowa suma. Czas by ten rekord pobić.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.