Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Wypadek pod Domem Kultury. Jedna osoba w szpitalu [AKTUALIZACJA]

Autor admin
Data utworzenia: 16 styczeń 2020, 10:17 Wszystkich komentarzy: 8


Wypadek pod Domem Kultury. Jedna osoba w szpitalu [AKTUALIZACJA]

W godzinach porannych doszło do wypadku na skrzyżowaniu ulic Dąbrowskiego, Małachowskiego i placu Konstytucji 3 Maja.

Przyczyny wypadku są na miejscu badane przez policję. W zderzeniu udział brały dwa pojazdy. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Na miejscu oprócz policji i służb medycznych interweniowali również strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 3 w Chojnowie.

Wypadek spowodował tymczasowe utrudnienia w ruchu na skrzyżowaniu.

AKTUALIZACJA

- Kierująca samochodem marki Mazda, jadąca ul. Konstytucji 3-Maja wjeżdżając na skrzyżowanie ulic Małachowskiego i Dąbrowskiego nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu jadącej prawidłowo kierującej samochodem marki Audi, w wyniku czego doszło do zderzenia obu pojazdów - informuje sierż. sztab. Anna Tersa.

Obydwaj kierujący byli trzeźwi. Kobieta jadąca samochodem marki Audi, jest ciężarna i trafiła na badania do szpitala, na szczęście nic nie stało się ani jej, ani nienarodzonemu jeszcze dziecku. Sprawczyni odebrano prawo jazdy. Za wypadek, który spowodowała odpowie przed sądem.Komentarze

Od czasu pojawienia się tych barierek coraz więcej kolizji. Zamiast usprawnić ruch w tym miejscu jeszcze bardziej go utrudniają ludzie muszą przekraczać oś jezdni by nie zaliczyć pseudo barierek które niestety stoją zbyt blisko krawędzi jezdni, kolejną sprawa są przejścia dla pieszych usytuowane zbyt blisko skrzyżowania.
zgłoś komentarz
Tak. jeden drugiemu (zapewne) nie ustąpił pierwszeństwa i winne są barierki.
zgłoś komentarz
najmniej winne tu są barierki które chronią dzieciaki przed takimi właśnie kierowcami bez rozumu , brawura...prędkość i chamstwo na drodze to są powody wypadków
zgłoś komentarz
Że są barierki to dobrze . Znam też teorię że drzewa przy drodze rzucają się na kierowców .
zgłoś komentarz
Współczuję obydwu paniom, szczególnie pani kierującej Audi. Jednak rzecznik policji mógłby troszkę nauczyć się topografii miasta przed wydaniem orzeczenia. W Chojnowie nie ma ulicy Konstytucji 3 maja. Jest Plac Konstytucji 3 maja ale do niego przynależy ulica przecznicę dalej i raczej tą ulicą wnioskując ze zdjęć nie poruszała się kierująca Mazdą.
zgłoś komentarz
Barierki które pojawiły się w Chojnowie uważam za dobrą inwestycje,natomiast martwi mnie jeden fakt,codziennie jeżdżę po Chojnowie i widzę barierki są non stop poobijane co je naprawią to na następny dzień znowu obite,chyba coś to świadczy o umiejętnościach kierowców A tak z teorii spiskowych to chyba blacharze-lakiernicy dokładali się do nich
zgłoś komentarz
Na tym skrzyzowaniu zawsze byly kolizje, nawetvgdyvtych bsrierek nie bylo. A postawiono je w trosce o pieszych, kyorzy lubili sobie skracac droge... co do dkrzyzowania, z uwagi na kolizyjnosc, może w koncu ktoś zauważy że częściowo wina leży po stronie kierowców co psrkują naorzeciwko poczty, ograniczajac widoczność tym co jadą od strony rynku. Moze najwyższy czas postawic tam zakaz parkowania i postoju.
zgłoś komentarz
Druga forma prewencyjna. To umiescic znak informacyjny pod znskiem drogi z pierwszrnstwem przejazdu od strony konstytucji z napisem ,ustsp pojazdom z peawej!
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.