Query error chojnow.pl - Co jest grane w chojnowskim Kinie Kultura?
Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Co jest grane w chojnowskim Kinie Kultura?

Autor admin2
Data utworzenia: 23 styczeń 2020, 16:05 Wszystkich komentarzy: 0


Co jest grane w chojnowskim Kinie Kultura?

Prezentujemy repertuar chojnowskiego Kina Kultura na najbliższy weekend. Zachęcamy do zapoznania się z rozpiską seansów.

MAYDAY

piątek, godz. 18.00

niedziela, godz. 18.00

Nowa polska komedia, którą wyreżyserował Sam Akina. W rolach głównych zobaczymy śmietankę polskiego kina, czyli m.in. Piotra Adamczyka, Annę Dereszowską, Weronikę Książkiewicz oraz Adama Woronowicza.

Okazuje się, że każde pospiesznie wymyślone męskie kłamstewko w późniejszym czasie ma kolosalne skutki. Podczas seansu czekają nas wielokrotne zwroty akcji, lawina nieprzewidzianych zdarzeń i zabawne pomyłki. Wszystko za sprawą głównego bohatera (w tej roli Piotr Adamczyk), który wiedzie podwójne życie, mając… dwie żony. Przez lata żadna z nich nie wie o drugiej. Czy Jankowi uda się nadal utrzymać swoją tajemnicę w sekrecie? Z pewnością nie będzie to łatwe zadanie!ś


PSY. W IMIĘ ZASAD

piątek, godz. 20.00

niedziela, godz. 20.00

Polski film sensacyjny w reżyserii Władysława Pasikowskiego. Na ekranie zobaczymy m.in. Bogusława Lindę, Cezarego Pazurę oraz Marcina Dorocińskiego.

Franz Maurer wychodzi z więzienia po 25-latach i próbuje odnaleźć się w nowej, zupełnie nieznanej mu rzeczywistości. Co czeka w Polsce na człowieka, który przez ostatnie 25 lat był odseparowany od świata i nie wie, jak wielkie zmiany zaszły? Co przyniesie ponowne spotkanie Franza i „Nowego”? Jedno jest pewne – zmieni się wiele.


ŚNIEŻKA I FANTASTYCZNA SIÓDEMKA

piątek, godz. 16.00

sobota, godz. 16.00

niedziela, godz. 14.00; 16.00

Koreański film animowany dla całej rodziny. Nowa odsłona historii o Królewnie Śnieżce. Dobrze znana wszystkim bajka przedstawiona zostanie w zupełnie innej interpretacji. Wiele może Was podczas tego seansu zaskoczyć! Przed Śnieżką i Krasnoludkami wiele ciekawych przygód! Przeżyjcie je razem z nimi!


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.