Query error chojnow.pl - Nowe radiowozy dla chojnowskich policjantów
Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Nowe radiowozy dla chojnowskich policjantów

Author: admin
Creation date: 24 January 2020, 14:55 All comments: 0


Nowe radiowozy dla chojnowskich policjantów

23 stycznia na Komisariacie Policji w Chojnowie miało miejsce symboliczne przekazanie 3 nowych radiowozów, które zasiliły flotę naszego komisariatu. Nowoczesne samochody zostały zakupione ze środków lokalnych samorządów oraz budżetu Komendy Głównej Policji. Na miejscu odbyło się również otwarcie siłowni dla chojnowskich policjantów.

W uroczystości uczestniczył Komendant Miejski Policji w Legnicy insp. Leszek Zagórski, Zastępca Komendanta Miejskiego Policji nadkom. Zbigniew Kopij, Komendant Komisariatu Policji w Chojnowie kom. Alicja Słonina, Zastępca Komendanta Komisariatu w Chojnowie kom. Andrzej Podlipski, Burmistrz Miasta Chojnowa Jan Serkies, Wójt Gminy Miłkowice Dawid Stachura, Wójt Gminy Chojnów Andrzej Pyrz oraz policjanci, na co dzień pełniący służbę w chojnowskim komisariacie.

- Zakup nowych radiowozów to przede wszystkim inwestycja w bezpieczeństwo i porządek publiczny. Współfinansowanie takich zakupów przez samorząd to wyraz poczucia odpowiedzialności za zapewnienie tego mieszkańcom. Komendant legnickiego garnizonu insp. Leszek Zagórski podziękował wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że flota chojnowskiej jednostki Policji wzbogaciła się o nowe radiowozy. Nowe pojazdy dla chojnowskich funkcjonariuszy to „narzędzia”, przy użyciu których policjanci będą pracować, aby w wypełnianiu codziennych obowiązków służbowych osiągać jak najlepsze rezultaty - informuje mł.asp. Jagoda Ekiert.

Na teren gminy i miasta Chojnowa i Miłkowic trafiły trzy nowe radiowozy: 2 nieoznakowane pojazdy oraz 1 oznakowany.

materiały prasowe / KMP Legnica


Comments

This entry has no comments yet.

Add Comment

You have to be loggin to add comment.