Query error chojnow.pl - "Malujemy samodzielnie i z pomocą" w Miejskiej Bibliotece Publicznej
Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

"Malujemy samodzielnie i z pomocą" w Miejskiej Bibliotece Publicznej

Autor admin
Data utworzenia: 24 styczeń 2020, 15:40 Wszystkich komentarzy: 0


"Malujemy samodzielnie i z pomocą" w Miejskiej Bibliotece Publicznej

 Miejska Biblioteka Publiczna oraz chojnowskie Środowiskowe Domy Samopomocy, Warsztat Terapii Zajęciowej i Zespół Placówek Specjalnych w Legnicy zapraszają na wystawę "Malujemy samodzielnie i z pomocą".

- Zapraszamy do Galerii Młodych na wystawę prac plastycznych i rękodzielniczych uczestników obu chojnowskich Środowiskowych Domów Samopomocy, Warsztatu Terapii Zajęciowej oraz wychowanków Zespołu Placówek Specjalnych w Legnicy. Wernisaż wystawy odbędzie się 27 stycznia o godzinie 10.00. To już po raz dziewiąty spotkamy się, by podziwiać te wyjątkowe prace wykonane przez wyjątkowych ludzi - informuje Miejska Biblioteka Publiczna.

Wystawy "Malujemy samodzielnie i z pomocą" zainicjowane zostały w 2012 roku przez Agnieszkę Marczak-Mandosik. W 2016 roku wszystkie instytucje uczestniczące w wystawie otrzymały tytuł "Amicus Librorum - Przyjaciel Biblioteki" przyznawany przez Kapitułę Legnickiej Biblioteki Publicznej osobom, instytucjom i organizacjom szczególnie zasłużonym dla bibliotek publicznych Legnicy i powiatu legnickiego.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.