Query error chojnow.pl - Co jest grane w chojnowskim Kinie Kultura?
Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Co jest grane w chojnowskim Kinie Kultura?

Autor admin2
Data utworzenia: 31 styczeń 2020, 11:37 Wszystkich komentarzy: 0


Co jest grane w chojnowskim Kinie Kultura?

Prezentujemy repertuar chojnowskiego Kina Kultura na najbliższy weekend. Zachęcamy do zapoznania się z rozpiską seansów.

PAN T.

piątek, godz. 18.00; 20.00

sobota, godz. 18.00; 20.00

niedziela, godz. 18.00; 20.00

Komediodramat w reżyserii Marcina Krzyształowicza. Akcja dzieje się w 1953 r. w odbudowującej się po wojnie Warszawie. Codzienność ówczesnych warszawiaków to kontrole, donosy i niepewność, która neutralizowana jest wódką i dobrym towarzystwem.

Tytułowy bohater – Pan T. – jest szanowanym pisarzem. Mieszka w hotelu dla literatów, a środki na życie pozyskuje udzielając korepetycji pięknej maturzystce, z którą… łączy go płomienny romans. Do mieszkania obok wprowadza się młody chłopak marzący o karierze dziennikarskiej, dla którego Pan T. staje się nauczycielem i mentorem. Z pozoru spokojne, choć barwne życie naszego bohatera zamienia się w piekło, gdy władze zaczynają podejrzewać go o planowanie ataku terrorystycznego, a Urząd Bezpieczeństwa śledzi każdy jego ruch. Mimo czarno zapowiadającej się historii, podczas seansu trudno będzie momentami zachować powagę.
ŚNIEŻKA I FANTASTYCZNA SIÓDEMKA

sobota, godz. 14.00; 16.00

niedziela, godz. 14.00; 16.00

Koreański film animowany dla całej rodziny. Nowa odsłona historii o Królewnie Śnieżce. Dobrze znana wszystkim bajka przedstawiona zostanie w zupełnie innej interpretacji. Wiele może Was podczas tego seansu zaskoczyć! Przed Śnieżką i Krasnoludkami wiele ciekawych przygód! Przeżyjcie je razem z nimi!Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.