Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

[KONKURS] Moc filmowych emocji w kinach Helios! + repertuar

Autor Partnerstwo
Data utworzenia: 13 luty 2020, 17:38


[KONKURS] Moc filmowych emocji w kinach Helios! + repertuar

„Zenek” – film o królu disco polo, który wyśpiewał całej Polsce takie przeboje jak Życie to są chwile czy Przez Twe oczy zielone, wybrzmi w kinach Helios już w najbliższy piątek. W obrazie Jana Hryniaka z legendą polskiej sceny disco polo zmierzą się Krzysztof Czeczot i Jakub Zając, niezwykle sprawnie wcielając się w tytułową postać.

Scenariusz opowiada pozytywną historię opartą na życiorysie Zenona Martyniuka ubarwioną zdarzeniami, które przytrafiały się w tamtym czasie muzykom disco polo. To dzięki nim film sprawnie nakreśla realia lat 80. i 90. w Polsce. Oś fabuły przypomina obraz paradokumentalny. W „Zenku pojawiają się współczesne postacie bohaterów, które wspominają i zapowiadają poszczególne wydarzenia.


Miłość nie jedno ma imię. Oprócz premiery kręcącej się wokół miłości do muzyki, w nadchodzącym tygodniu przyjrzeć się możemy również miłości damsko-męskiej... „365 dni” to pierwszy polski erotyk oparty na powieści Blanki Lipińskiej, mocna historia niełatwego uczucia, które zrodziło się między szefem sycylijskiej mafii i piękną Laurą Biel, poszukującą w związku czegoś więcej niż rutyna… Paniom wybierającym się na ten film polecamy także zakup biletu na najbliższe seanse z cyklu Kino Kobietz wieloma atrakcjami i licznymi konkursami.


Fanów ekranizacji słynnych komiksów zapraszamy natomiast na film „Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)”, stanowiący ukłon w stronę kultowej serii o tej samej nazwie. Barwne kino akcji z pewnością przypadnie do gustu nie tylko młodzieży, lecz także dorosłym kinomanom. Najmłodszych widzów zarazem rozśmieszy i rozczuli animacja „Gang zwierzaków”, opowiadająca historię paczki czworonogów, które z dnia na dzień tracą dom i muszą poradzić sobie z niebezpieczeństwami wynikającymi z życia na ulicy!


Ponadto w najbliższy piątek nie będzie słodko, ani sztampowo... Będzie natomiast ostro i z przytupem! Helios przygotował bowiem alternatywę dla romantycznych kolacji i bukietów róż, zapraszając swoich widzów w walentynkową noc na Nieromantyczny Maraton Filmowy w dwóch odsłonach.


Szczegółowe informacje o repertuarze oraz godzinach seansów, a także możliwość zakupu biletów czeka na stronie www.helios.pl oraz w kinowych kasach sieci Helios w całej Polsce!

Prezentujemy repertuar kina Helios w Legnicy. Ważny od 14 do 20 lutego 2020.