Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Bistro u Sabcia – Wyniki konkursu

Autor Partnerstwo
Data utworzenia: 01 lipiec 2020, 13:26


Bistro u Sabcia – Wyniki konkursu

W związku z kolejnymi nagrodami, które otrzymało Bistro u Sabcia, właściciel ogłasza konkurs. Zasady udziału na dole artykułu.

Bistro u Sabcia cieszy się w Chojnowie dużą popularnością i sympatią gości, dlatego przybywa coraz więcej nagród i dyplomów. Jak ostatnio informowaliśmy, Bistro otrzymało nagrodę Orły Gastronomi 2020 z pierwszym miejscem w Chojnowie.

Bistro u Sabcia otrzymało również:

1. Certyfikat "Zadowolony Klient" z Instytutu Badań Marki - jest to wyróżnienie ogólnopolskie, przyznawane przez Klientów w badaniu konsumenckim na podstawie procesu walidacji – opinii w internecie

2. Certyfikat "Firma Godna Zaufania" - wyróżnienie dla firm cechujących się nienaganną opinią wśród klientów, kontrahentów oraz etyką w prowadzeniu działalności biznesowej.

3. Certyfikat "Firma Godna Zaufania GOLD" - kolejna edycja projektu z centrum badania opinii klientów za rzetelne podejście do wykonywania swojej pracy .

Zachęcamy do skorzystania z dodatkowych usług które oferuje Bistro u Sabcia:

- imprezy okolicznościowe

- cateringi

- domowe ciasta

- pyszne torty na każdą okazję

- desery serwowane w lokalu

- rezerwacje stolików lub całej sali

Wyniki konkursu

Dziękujemy za wszystkie nadesłane odpowiedzi. Czas na ogłoszenie wyników. Tym razem nagrody wygrywają:

1. Patrycja Olejnik - wygrała blachę domowego ciasta,

2. Katarzyna Majcher - wygrała torcik śmietanowo-owocowy,

3. Anna Haponik Kondziołka - wygrała bon na wybraną sałatkę z karty,

4. Ewa Pilarska Szakiel - wyrała bon z zaproszeniem na kawę i deser dla dwóch osób,

5. Klaudia Mika - wygrała bon na burgera z frytkami.


Właściciel wraz z całą załogą Bistro dziękują za wszystkie głosy, opinie i wyrazy sympatii, bo to dzięki nim lokal uzyskał aż tak wiele nagród, dyplomów, certyfikatów i statuetek. Dla całej ekipy pracującej w Bistro jest to najlepsze podziękowanie za swoją ciężką prace i duża motywacja do dalszego podnoszenia swoich kwalifikacji.

Właściciel chcąc odwdzięczyć się wszystkim gościom ogłasza konkurs z nagrodami.

KONKURS

Zasady konkursu:

Napisz w komentarzu pod konkursowym postem na facebooku, co najchętniej zjadłbyś/zjadłabyś w bistro

Zachęcamy do oznaczenia osoby, którą zabrałbyś/zabrałabyś do bistro oraz udostępnienia artykułu.

Do wygrania:

- bon na pysznego burgera i frytki

- bon na wybraną sałatkę z menu

- blacha domowego ciasta

- torcik śmietanowo-owocowy

- zaproszenie na kawę i deser dla dwóch osób

Konkurs trwa do końca czerwca. Ogłoszenie wyników odbędzie się 1 lipca. Z pośród wszystkich osób biorących udział w konkursie wybranych zostanie pięciu autorów.

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie.


Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Administratora Danych Osobowych (ADO): BIG FORM Sp. z o.o. Sp. k. ul.Kościuszki 28, 59-225 Chojnów, o nr NIP 691-25-03-343, REGON 022263900,e-mail:portal@chojnow.pl, Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu – IX Wydział Gospodarczy, KRS – Nr rej. 0000476446 w celu udziału w konkursie oraz zapewnienia jego transparentności i promocji, poprzez opublikowanie danych zwycięzców na stronie internetowej organizatora oraz upublicznianie wizerunku zwycięzcy na stronie internetowej organizatora. ADO przetwarza przekazane dane osobowe z zachowaniem przepisów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Dane będą przetwarzane do czasu realizacji niniejszego konkursu, a następnie umieszczone na czas nieokreślony w ogłoszeniu o wynikach konkursu na portalu www.chojnów.pl. Uczestnik konkursu ma prawo dostępu do treści przekazanych danych osobowych, prawo do ich poprawiania, uzupełniania, uaktualniania, sprostowania, jak również prawo wniesienia w każdym czasie sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a także żądania ich usunięcia. Uczestnikowi przysługuje również prawo do złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.