Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Konkurs festynowy dla Mii

Autor admin
Data utworzenia: 03 lipiec 2020, 15:00 Wszystkich komentarzy: 0


Konkurs festynowy dla Mii

5 lipca w Pizzeri Alvaro odbędzie się charytatywny festyn dla Mii, chorej na SMA. W ramach wydarzenia odbędzie się specjalny konkurs, skierowany dla wszystkich chojnowskich dzieci.

Szczegóły festynu znajdziesz tutaj.

- W ramach Chojnowskiego MiniFestynu Charytatywnego dla Mii, który odbędzie się 5 lipca, organizujemy specjalny konkurs festynowy! Dla wszystkich naszych chojnowskich dzieci. Nasza gwiazdeczka Mia obchodzi 10.07 swoje urodziny, marzyliśmy o tym by udało się zamknąć zbiórkę przed tą datą ale niestety jak to w życiu bywa, niektóre marzenia nie są dostępne od ręki, więc to marzenie przekładamy, ale chcemy zebrać jak największą ilość kartek urodzinowych dla Mii. Będzie to na pewno piękny gest w stronę jej cudownych rodziców, by dodać im odwagi oraz wiary w sukces naszych działań - informują organizatorzy.

- Wyobraźcie sobie za kilka lat, jak Mia dorośnie i będzie mogła przeczytać te wszystkie karteczki - to będzie piękna chwila i już sobie ją wizualizujemy. Proszę zaangażujcie swoje dzieci, wnuki, kuzynów, koleżanki by na festyn 05.07 przynieść takie kartki własnoręcznie wykonane. Wszystkie zostaną przekazane na ręce Mamy Mii.

Jest to konkurs w którym każde dziecko zostanie nagrodzone. Organizatorzy liczą na aktywność.

Akcję pomocy wesprzeć możemy także dzisiaj, kupując ciasta w obydwu chojnowskich parafiach. Ciasta sprzedawane są po każdej Mszy Świętej.Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.