Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Charytatywny festyn dla Mii. Zobacz zdjęcia

Autor admin
Data utworzenia: 05 lipiec 2020, 18:35 Wszystkich komentarzy: 1


Charytatywny festyn dla Mii. Zobacz zdjęcia

W pizzerii Alvaro przy ulicy Szpitalnej trwa charytatywny festyn, z którego dochody wesprą leczenie chorej na SMA Mii. Zobacz zdjęcia z wydarzenia.

Czas upływa nieubłaganie, pandemia zablokowała lub spowolniła akcje a jednocześnie zbiórkę pieniędzy. Natomiast lek powinien być podany jak najszybciej by nie pojawiły się żadne chorobowe powikłania, które wpłyną na jakość życia oraz sprawność dziewczynki. Liczymy na to, że wszyscy chojnowianie zjednoczą się solidarnie i pokażą, że na wiele nas stać - zaapelowali organizatorzy.

Odwiedzając pizzerię Alvaro mogliśmy wziąć udział w m.in. kiermaszach, loteriach i licytacjach czy licznych zabawach - zarówno dla dzieci (malowanie twarzy, dmuchańce) jak i dorosłych (drift taxi). Imprezę poprowadził wodzirej wraz z zespołem towarzyszącym Viper.

Festyn został wsparty m.in. przez lokalnych (i nie tylko) motocyklistów i quadowców, a także Tybieriusza Kowalczyka, który poprowadził licytacje. 

Festynowi towarzyszył również konkurs o którym informowaliśmy na łamach naszego portalu. Jego celem było zebranie jak największej ilość kartek urodzinowych dla Mii. - Będzie to na pewno piękny gest w stronę jej cudownych rodziców, by dodać im odwagi oraz wiary w sukces naszych działań - informują organizatorzy.
Komentarze

For the person asking for sites about finance tips and tricks, good money tips, simple financial tips, excellent financial recommendations, finance tips for 20s, I highly suggest this simple finance ideas site or for worthwhile money tips, simple finance recommendations, excellent financial recommendations, finance tips blogs, finance tips for beginners, check out this worthwhile money recommendations page.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.