Query error chojnow.pl - 48-letni chojnowianin zatrzymany za kradzieże, oszustwa, niszczenie mienia i narkotyki
Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

48-letni chojnowianin zatrzymany za kradzieże, oszustwa, niszczenie mienia i narkotyki

Author: admin
Creation date: 07 July 2020, 11:58 All comments: 0


48-letni chojnowianin zatrzymany za kradzieże, oszustwa, niszczenie mienia i narkotyki

Chojnowscy kryminalni zatrzymali 48-latka podejrzanego o kradzieże sklepowe, oszustwa oraz niszczenie mienia. Ponadto podczas zatrzymania, mężczyzna posiadał przy sobie ponad 70 działek metamfetaminy. Łączną wartość strat jakie spowodował oszacowano na kwotę blisko 5 tys. złotych.

- Policjanci Komisariatu Policji w Chojnowie na przełomie maja i czerwca br., otrzymali informację o kradzieżach sklepowych na terenie Chojnowa. Z półek „znikały” m.in. piwa, mopy, whisky, a także telewizor. Chojnowscy funkcjonariusze, na miejscu dokonywanych kradzieży, przeprowadzili oględziny, zabezpieczyli ślady oraz zapisy z kamer monitoringów. Na podstawie zebranych materiałów oraz pracy operacyjnej policjanci powiązali, z tymi przestępstwami 48-letniego mieszkańca Chojnowa. Podczas zatrzymania mężczyzny, funkcjonariusze ujawnili przy nim ponad 70 działek metamfetaminy - informuje mł.asp. Jagoda Ekiert.

To jednak nie wszystko. Na jaw wyszło również, że mężczyzna dokonał oszustwa z użyciem wcześniej otrzymanego paragonu za zakupione produkty, na podstawie którego pobrał ponownie takie same artykuły i wyszedł ze sklepu. - Ponadto 48-latek przy pomocy nieustalonego narzędzia dokonał uszkodzenia powłoki lakierniczej i wgniecenia w samochodzie marki Seat. Łączną wartość strat jakie spowodował oszacowano, na kwotę blisko 5 tys. złotych - czytamy w policyjnym komunikacie.

Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Prokurator Rejonowy w Złotoryi na wniosek policjantów Komisariatu Policji w Chojnowie zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego. Za popełnione przestępstwa grozi kara nawet do 10 lat więzienia.

materiały prasowe / KMP Legnica


Comments

This entry has no comments yet.

Add Comment

You have to be loggin to add comment.