Query error chojnow.pl - Kolejne nielegalne automaty do gier hazardowych zabezpieczone w Chojnowie
Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Kolejne nielegalne automaty do gier hazardowych zabezpieczone w Chojnowie

Author: admin
Creation date: 07 July 2020, 16:29 All comments: 0


Kolejne nielegalne automaty do gier hazardowych zabezpieczone w Chojnowie

Połączone działania chojnowskich policjantów i funkcjonariuszy VI Referatu Kontroli Celno-Skarbowej Rynku w Zgorzelcu, skierowane przeciwko nielegalnemu hazardowi, doprowadziły do zabezpieczenia kolejnych czterech nielegalnych automatów do gier.

- Wczoraj policjanci Komisariatu Policji w Chojnowie wraz z funkcjonariuszami VI Referatu Kontroli Celno-Skarbowej Rynku w Zgorzelcu Dolnośląskiego Urzędu Celno-Skarbowego we Wrocławiu, przeprowadzili wspólne działania w walce z nielegalnym hazardem. Mundurowi wytypowali miejsce i skontrolowali lokal, w którym podejrzewano, że znajdują się nielegalne maszyny. Po wejściu do środka, przypuszczenia funkcjonariuszy potwierdziły się. Wewnątrz lokalu ujawniono 4 automaty do nielegalnych gier. Funkcjonariusze Kontroli Celno-Skarbowej przeprowadzili tzw. gry kontrolne, podczas których potwierdzili, że są to automaty służące do prowadzenia gier hazardowych - informuje mł.asp. Jagoda Ekiert - Oficer Prasowy Komendy Miejskiej Policji w Legnicy.

Urządzenia zostały zabezpieczone i już trafiły do VI Referatu Kontroli Celno-Skarbowej Rynku w Zgorzelcu Dolnośląskiego Urzędu Celno-Skarbowego we Wrocławiu, który będzie prowadził postępowanie w tej sprawie.

Za naruszenie przepisów ustawy karno-skarbowej, właścicielowi zabezpieczonych automatów grozi wysoka grzywna oraz 3 lata więzienia.


Comments

This entry has no comments yet.

Add Comment

You have to be loggin to add comment.