Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Świętuj wakacje razem z salonem Fafters Optyka Optometria [KONKURS - WYNIKI]

Autor admin
Data utworzenia: 21 lipiec 2020, 16:32


Świętuj wakacje razem z salonem Fafters Optyka Optometria [KONKURS - WYNIKI]

Świętuj wakacje razem z salonem Fafters Optyka Optometria i weź udział w konkursie! Wystarczy, że odpowiesz na proste pytanie, a możesz zostać właścicielem stylowych i markowych okularów przeciwsłonecznych.

Zachęcamy do zabawy!


Jak chronisz się przed słońcem w upalne dni?

Kremy z filtrem? Okulary przeciwsłoneczne? Specjalna odzież? Masz inny sposób? Podziel się tym!

Napisz odpowiedź lub wrzuć zdjęcie w komentarzu pod konkursowym postem na facebooku i wygraj!

Zachęcamy do udostępnienia konkursowego posta oraz oznaczenia znajomych, których chciałbyś/chciałabyś zachęcić do udziału w konkursie.

Wśród osób, które odpowiedzą na powyższe pytanie, wybierzemy autorów trzech wpisów, którzy otrzymają voucher o wartości 200 zł na okulary przeciwsłoneczne do zrealizowania w salonie Fafters Optyka Optometria.

Na odpowiedzi czekamy do wtorku (28 lipca 2020), do godziny 12:00.

WYNIKI KONKURSU

Bony o wartości 200 zł na okulary przeciwsłoneczne do zrealizowania w salonie Fafters Optyka Optometria otrzymują: Natalia Kamińska, Aleksandra Kwiatkowska oraz Angelika Mężyk.

Gratulujemy wygranej i życzymy udanych zakupów!Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Administratora Danych Osobowych (ADO): BIG FORM Sp. z o.o. Sp. k. ul.Kościuszki 28, 59-225 Chojnów, o nr NIP 691-25-03-343, REGON 022263900,e-mail:portal@chojnow.pl, Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu – IX Wydział Gospodarczy, KRS – Nr rej. 0000476446 w celu udziału w konkursie oraz zapewnienia jego transparentności i promocji, poprzez opublikowanie danych zwycięzców na stronie internetowej organizatora oraz upublicznianie wizerunku zwycięzcy na stronie internetowej organizatora. ADO przetwarza przekazane dane osobowe z zachowaniem przepisów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Dane będą przetwarzane do czasu realizacji niniejszego konkursu, a następnie umieszczone na czas nieokreślony w ogłoszeniu o wynikach konkursu na portalu www.chojnów.pl. Uczestnik konkursu ma prawo dostępu do treści przekazanych danych osobowych, prawo do ich poprawiania, uzupełniania, uaktualniania, sprostowania, jak również prawo wniesienia w każdym czasie sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a także żądania ich usunięcia. Uczestnikowi przysługuje również prawo do złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.