Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

DODR zaprasza na Dolnośląski Targ Rolny w Chojnowie

Autor admin
Data utworzenia: 16 lipiec 2020, 14:44 Wszystkich komentarzy: 0


DODR zaprasza na Dolnośląski Targ Rolny w Chojnowie

Dolnośląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego zaprasza na Dolnośląski Targ Rolny w Chojnowie. Na miejscu zakupić będzie można produkty lokalnych rolników i producentów regionalnej żywności wysokiej jakości.

- Kolejne edycje wrocławskiego Dolnośląskiego Targu Rolnego cieszą się coraz większym zainteresowaniem kupujących i sprzedających. W odpowiedzi na oczekiwania dolnośląskich rolników, lokalnych producentów i konsumentów, Targ będzie organizowany także w Świdnicy – po raz pierwszy ‒ 18 lipca i w Chojnowie ‒ 25 lipca - informuje Dolnośląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego we Wrocławiu.

Produkty dolnośląskich rolników i producentów regionalnej żywności wysokiej jakości będzie można kupić przy ulicy Reja 8 ‒ 25 lipca, 29 sierpnia, 26 września, 31 października, 28 listopada i 19 grudnia.

Do udziału w targu zaprasza Urząd Gminy Chojnów, który na swojej stronie udostępnił kartę zgłoszenia. - Zapraszamy rolników, sadowników, hodowców i rękodzielników do zgłaszania się jako wystawcy/sprzedawcy podczas najbliższej edycji Targu Rolnego w Chojnowie.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.