Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Chojnów: Kolejny kierujący pod wpływem narkotyków

Autor admin
Data utworzenia: 17 lipiec 2020, 09:55 Wszystkich komentarzy: 0


Chojnów: Kolejny kierujący pod wpływem narkotyków

Policjanci Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Legnicy na terenie Chojnowa zatrzymali 35-letniego legniczanina, który kierował pojazdem marki VW Golf pod wpływem środków odurzających. Za popełnione przestępstwo grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

- W minioną środę funkcjonariusze Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Legnicy, pełniąc służbę na terenie Chojnowa, zatrzymali do  kontroli drogowe pojazd marki VW Golf. Kierujący podczas rozmowy z policjantami swoim zachowaniem wzbudził podejrzenie, że może znajdować się pod wpływem środków odurzających - informuje mł.asp. Anna Grześków z Zespołu Komunikacji Społecznej Komendy Miejskiej Policji w Legnicy - Na miejscu użyto testera, który wskazał, iż w organizmie 35-latka znajduje się substancja psychotropowa w postaci amfetaminy. Po dokonaniu przeszukania kierującego, ujawniono i zabezpieczono kolejne działki metamfetaminy.

Legniczanin został zatrzymany i osadzony w areszcie. Za prowadzenie pojazdu pod wpływem środka odurzającego grozi mu kara pozbawienia wolności do 2 lat.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.