Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

5 tys. dla sołectwa z najwyższą frekwencją podczas II tury wyborów

Autor admin2
Data utworzenia: 20 lipiec 2020, 16:23 Wszystkich komentarzy: 0


5 tys. dla sołectwa z najwyższą frekwencją podczas II tury wyborów

Co prawda naszej gminie nie udało się znaleźć na liście tych z najwyższą frekwencją w kraju, które zostaną nagrodzone nowymi wozami strażackimi w ramach profrekwencyjnej akcji MSWiA "Bitwa o wozy", ale duża frekwencja mieszkańców gminy Chojnów zostanie nagrodzona w inny sposób.

Wójt Gminy Chojnów Andrzej Pyrz przeznaczył nagrodę w wysokości 5000 zł dla sołectwa, w którym podczas wyborów odnotowano najwyższą frekwencję w gminie.

Największym zaangażowaniem obywatelskim wykazali się mieszkańcy Grobli, gdzie frekwencja wyborcza osiągnęła poziom 78,7%.

Zgodnie ze wcześniejszą deklaracją, Wójt przekaże sołectwu w Grobli kwotę 5 tys. zł, która będzie mogła być wykorzystana na doposażenie placu zabaw, świetlicy wiejskiej, zagospodarowanie terenów zielonych lub inne przedsięwzięcia wynikające z inicjatywy mieszkańców Grobli.

- Pragnę podziękować wszystkim za czynny, liczny udział w wyborach prezydenckich. Bardzo cieszy, że mieszkańcy Gminy Chojnów wykazali się poczuciem obywatelskiego obowiązku, zdobywając tak wysoką frekwencję wyborczą - mówi Wójt Gminy Chojnów, Andrzej Pyrz - Dziękuję również członkom Obwodowych Komisji Wyborczych oraz wszystkim osobom, które brały udział w przygotowaniu i sprawnym przeprowadzeniu wyborów w I i II turze – czytamy na profilu Urzędu Gminy Chojnów.

grafika: Urząd Gminy Chojnów


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.