Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Przed nami V edycja Letnich Koncertów Organowych

Autor admin2
Data utworzenia: 23 lipiec 2020, 09:35 Wszystkich komentarzy: 0


Przed nami V edycja Letnich Koncertów Organowych

Koncert inauguracyjny jubileuszowej, V edycji Letnich Koncertów Organowych już w najbliższą niedzielę, tj. 26 lipca, ogodz. 19.00, wchojnowskim kościele pw. Św. Apostołów Piotra iPawła.

Wydarzenie, którego sponsorem jest między innymi Powiat Legnicki, a partnerami Koleje Dolnośląskie S.A., Rzymskokatolicka Parafia pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Chojnowie iRzymskokatolicka Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego i Św. Jadwigi Śląskiej w Legnickim Polu, od czterech lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem miłośników muzyki organowej. Liczymy, że w tej jubileuszowej V edycji nie zawiedziemy Państwa w doborze wykonawców i prezentowanych utworów.

W koncercie inauguracyjnym 26 lipca wystąpi dr Michał Kocot - mistrz gry organowej, laureat największych międzynarodowych koncertów, zagra wraz z pięcioosobowym kwintetem instrumentów dętych Silver Brass. Prowadzący koncert Grzegorz Gapski, Członek Zarządu Powiatu Legnickiego, pomysłodawca i inicjator Letnich Koncertów Organowych, przed każdym granym utworem będzie przybliżał publiczności jego twórcę igenezę granych utworów.

Cały cykl koncertów potrwa od 26 lipca br. do 6 września br.

Serdecznie zapraszamy w najbliższąniedzielę, 26 lipca, na godz. 19.00, do chojnowskiej fary na pierwszy z cyklu czterech Letnich Koncertów Organowych 2020.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.