Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Zniszczone ozdoby świątecze. UM prosi o pomoc w ustaleniu tożsamości chuliganów

Autor admin
Data utworzenia: 27 grudzień 2020, 18:15 Wszystkich komentarzy: 4


Zniszczone ozdoby świątecze. UM prosi o pomoc w ustaleniu tożsamości chuliganów

Świąteczne ozdoby, które co roku pojawiają się na chojnowskim Rynku, po raz kolejny padły ofiarą chuliganów. Urząd Miejski zwrócił się z prośbą o pomoc w ustaleniu tożsamości osób odpowiedzialnych za zniszczenia.

Wśród świątecznych dekoracji znalazły się bombka, choinka czy renifer z saniami. Niemal co roku ozdoby stają się celem chuliganów - nie inaczej było tym razem.

- Niestety elementy zostały zniszczone przez wandali. Skandaliczne zachowanie to niszczenie mienia mieszkańców miasta i odebranie im radości właśnie w świątecznym czasie - czytamy w komunikacie opublikowanym przez Urząd Miejski - Ktokolwiek widział sprawców i może pomóc w ustaleniu tożsamości chuliganów, prosimy o przekazanie informacji na policję. Mamy nadzieję, że sprawcy zostaną jak najszybciej ukarani.


Komentarze

Jak to jest, że miasto szuka świadków dewastacji skoro w centrum z tego co wiem jest monitoring. To jak to jest naprawdę z tym bezpieczeństwem? W okresie przedświątecznym od wielu lat bandy zdziczałych gówniarzy odpala w godzinach nocnych petardy które słychać w całym mieście ale nie na Policji, która ma też monitoring. Więc jest jak jest w tytule znanej Amerykańskiej komedii "NIE WIDZĄC ZŁA - NIE SŁYSZĄC ZŁĄ"!
zgłoś komentarz
I tak się żyje w tej Polsce :D
zgłoś komentarz
Zastanawiam się,po co te kamery w Rynku,a niedawno jeszcze jedna zamontowali koło choinki.Brak słów.A złapane bydło powinno odrobić karę w kamieniołomach.
zgłoś komentarz
jasne,chojnowianin66,,masz zupełna rację,to są jakieś kpiny ,gdzie jest policja?która jest opłacana z naszych podatków,co ,,te ,,gliniarze,,robią?śpią po nocach ,czy co?
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.