Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Chwyć za wiosło! Spływ „O błękitną wstęgę Skorej”

Autor admin
Data utworzenia: 21 czerwiec 2012, 10:52 Wszystkich komentarzy: 2


Chwyć za wiosło! Spływ „O błękitną wstęgę Skorej”

Jak informowaliśmy kilka tygodni temu w najbliższą sobotę – 23 czerwca br. – odbędzie się Spływ Kajakowy „O błękitną wstęgę Skorej”. Impreza podzielona będzie na dwa etapy – Spływ z okazji Dnia Ojca oraz „Łowcy przygód na start czyli odkrywamy Skorę”. Zapraszamy wszystkich do dopingowania!

W miesiąc po pierwszym spływie organizatorzy jak i uczestnicynie chcąc czekać całego roku organizują kolejny spływ, tym razem „O błękitną wstęgę Skorej”. Jak powiedział nam Jerzy Kucharski, przyrodnik, jeden z organizatorów, planowana jest cykliczna impreza w Chojnowie z kajakami w tytule.


Czerwcowa zabawa rozpocznie się w najbliższą sobotę o godzinie 10:00. Wtedy też ojcowie przy wodospadzie przed mostem drogowym chwycą za wiosła i wspólnie ze swoimi pociechami wystartują w Spływie z okazji Dnia Ojca. Meta mieścić się będzie na wodospadzie w Chojnowie

Nieco dłuższa trasa czeka łowców przygód, którzy na kajakach zamierzają odkryć Skorę. Zapraszamy widzów do obserwacji poczynań dzielnych chojnowian!


Kibice mogą liczyć na widowiskowe przeprawy przez górski charakter naszej rzeki. Tego dnia Skora gościć będzie na swoich wodach ponad 30 kajaków, szykuje się więc atrakcyjne widowisko połączone ze wspaniałą zabawą.
Uczestników poza wspaniałą zabawą połączoną z aktywnością na najwyższym poziomie czeka zbiórka integracyjna połączona z ucztowaniem. W związku z długą trasą uczestnicy zaliczą dwa przystanki, na regenerację sił i szybki posiłek.

Wszystkim miłośnikom przepraw na kajakach życzymy powodzenia i trzymamy kciuki za jak najlepsze wyniki!


Komentarze

Oby stan wody nie był za duży bo sporo opadów ostatnio
zgłoś komentarz
Biorę udział i na prawdę nie mogę się już doczekać!
Oby wszystko poszło po myśli organizatorów;)
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.