Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

I Turniej o Memoriał Mariana Rabandy już w najbliższą niedzielę (NOWE 24-06-2012 - fotorelacja)

Autor Maciek
Data utworzenia: 22 czerwiec 2012, 10:25 Wszystkich komentarzy: 134


I Turniej o Memoriał Mariana Rabandy już w najbliższą niedzielę (NOWE 24-06-2012 - fotorelacja)

Już w najbliższą niedzielę 24-06-2012 na stadionie miejskim w Chojnowie odbędzie się I Turniej o Memoriał Mariana Rabandy. Całość rozpocznie się o godzinie 11:30. W ramach imprezy odbędą się mecze towarzyskie. Przybędą drużyny Zagłębia Lubin, Odry Opole oraz Chojnowianki Chojnów. Będą to rozgrywki pomiędzy Oldboyami – byłymi zawodnikami w/w klubów.

Organizatorem memoriału jest Klub Sportowy Chojnowianka oraz burmistrz miasta Chojnowa.

W ramach imprezy będzie możliwość skorzystania z „Ogrodu Piwnego” zlokalizowanego na naszym stadionie. Organizatorzy oferują zimne napoje, możliwość posiłku oraz bieżące wydarzenia związane z Euro 2012 wyświetlane na telebimie.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy!

AKTUALIZACJA 24-06-2012 WYNIKI I FOTORELACJA:

Dziś, jak już wcześniej wspomniano, na chojnowskim stadionie odbył się I Turniej o Memoriał Mariana Rabandy. Impreza zaplanowana na 11:30 rozpoczęła się z kilkuminutowym poślizgiem. Przybyli wszyscy zaproszeni goście. Nie zabrakło również trzech drużyn oldboyów: Zagłębia Lubin, Odry Opole oraz Chojnowianki Chojnów. Turniej poprzedziła minuta ciszy oraz wręczenie kwiatów rodzinie pana Mariana Rabandy. Całość odbywała się w niezwykle przyjaznej atmosferze. Przybyłe drużyny rozegrały mecze systemem każdy z każdym, które trwały 2 x 25 minut. Na trybunach zgromadziła się nieliczna grupa najwierniejszych fanów futbolu.Już na wstępie memoriału pojawiła się pani Maria Kajdan obecna prezes Okręgowego Związku Piłki Nożnej. Jest to pierwsza sytuacja w historii, kiedy tak ważne stanowisko piastuje kobieta.Rozgrywki zakończyły się następującymi wynikami:

1. Odra Opole – KS Chojnowianka 2:0

2. KS Chojnowianka – Zagłębie Lubin 0:3

3. Odra Opole – Zagłębie Lubin 2:1

Dla zawodników liczyła się jednak najbardziej dobra zabawa i pamięć o panie Marianie Rabandzie. Piłkarze podeszli do gry „z przymrużeniem oka”. Finalnie wygrała drużyna:

Miejsce 1: Odra Opole

Miejsce 2: Zagłębie Lubin

Miejsce 3: KS Chojnowianka

Po zakończeniu rozgrywek przystąpiono do dekoracji oraz wręczenia nagród:
Komentarze

Szkoda tylko że tak mało osób przyszło na ten memoriał!!!
zgłoś komentarz
Stara dobra kadra, już nigdy Chojnów takiej nie będzie miał (nie wszyscy oczywiście:))
zgłoś komentarz
nie mecz trwał 25 min.tylko jedna połowa
zgłoś komentarz
No na pewno nie powinno tam byc trenera Rokitek!!!a takich napasników jak Ginda i Wylęgły to masz racje bobis ze Chojnów długo sie nie doczeka.
zgłoś komentarz
Zieleń coś sie nie może określić,skoro dziś grał w Chojnowiance
zgłoś komentarz
Zieleń to były zawodnik, więc dobrze że zagrał. Co do Gindy i Wylęgłego to fakt. Choć pamiętam też wspaniałe parady Józka na bramce. Pojawiła się najlepsza kadra najlepszy lat. Brakowało może jeszcze kilku zawodników, ale fajnie było zobaczyć dawną Chojnowiankę.
zgłoś komentarz
Niby dlaczego Zieleń maiłby nie grać ? dlatego że trenuje teraz Rokitki :) czy mamy tu do czynienia z jakimś pierwotnymi formami nacjonalizmu małomiasteczkowego i kołtuństwa !
zgłoś komentarz
A to dlatego że zamiast być z tym klubem i pomagać mu,to jedyne co robi to tylko SZKODZI MU!!!a takich ludzi nam nie potrzeba.
zgłoś komentarz
Czyli musi być fanatycznym członkiem klubu Chojnowianka sponsorowanym przez zarząd i prezes którzy po spadku z okręgówki powinni podać się do dymisji i zająć się Parasolem i Cmentarzem :) ) a trenowania Rokitek to szkodzenie Chojnowiance :) fanatyzm do kwadratu ! z tego co pisał twój kolega to jak trenował Zieleń Chojnowiankę to właśnie twój śmieszny klub i jego członkowie mu skutecznie przeszkadzali do tego stopnia że odszedł ale wam jeszcze mało i nawet to że był reprezentantem chcecie mu odebrać ! ja bym wam grosz nie dał ,wasz śmieszny klubki rozwiązał ,rozumiesz mnie prawda !
zgłoś komentarz
Tak sobie patrzę na te zdjęcia a tam patologia ,tak ! patologiczne towarzystwo wzajemnej adoracji ,kuźwa jak za komuny puchary sobie wręczają ,laurki ,szaliki ,świetne samopoczucie a Chojnowianka poleciała z okręgówki :)
Nawet Melindol niezadowolony na zdjęciach jest widać bo dziewczyny małymi aparacikami robią lepsze fotki od niego :)
Ciekawe za co burmistrz wręcza Pani prezes kwiaty ? czyżby urodziny miała albo imieniny ? bo chyba nie za wyniki ,ta kobieta z knajpą sobie nieradzi co pokazała we programie Magdy Gessler ! opinie o Parasolu pozostawię bez komentarza a na piłce się zna jak Melindol na robieniu zdjęć ,czyli ZERO ! NIC !
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.