Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Zdjęcia z drugiego dnia Dni Otwartych Doradztwa Rolniczego

Autor admin
Data utworzenia: 24 czerwiec 2012, 18:57 Wszystkich komentarzy: 25


Zdjęcia z drugiego dnia Dni Otwartych Doradztwa Rolniczego

Za nami drugi dzień XXXII Dni Otwartych Doradztwa Rolniczego i XVII Regionalnej Wystawy Zwierząt Hodowlanych. Niedziela obfitowała w większą ilość atrakcji co zaowocowało zdecydowanie większym zainteresowaniem mieszkańców Chojnowa, okolic lecz nie tylko – do Piotrowic zjechali się goście z różnych rejonów Polski.

Dziś poza wystawami sprzętu rolniczego, zwierząt i obecnością stoisk promocyjno-handlowych przed widzami wystąpiły zespoły folklorystyczne w ramach VII Dolnośląskiego Przeglądu Zespołów Folklorystycznych „Śpiewająca Wieś”. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z drugiego dnia imprezy.


Komentarze

Panie adminie,aż mnie skręca,jak ktoś pisze "oglądnięcia".Poprawna forma brzmi obejrzenia.
zgłoś komentarz
Melindol a po przecinkach dajemy spację !
zgłoś komentarz
Melinda, mnie skręca, jak widzę Twój brak spacji. "Oglądnąć" jest formą nie zaliczoną do "języka oficjalnego", aczkolwiek jest używana jako tzw. "regionalizm".
zgłoś komentarz
nene,widzę,że ty masz problem z językiem,skoro przekręcasz mój podpis.Śmieszne porównywać spację do burackiego słownictwa.
zgłoś komentarz
Melindol to że jesteś tu najstarszy nie znaczy że wszystkich możesz atakować do woli ! a zresztą od kiedy z ciebie taka polonistka ,co !? bardziej mi przypominasz takiego sora co na rowerze jeździł ,bodajże Samsoniuk się nazywał ,podobny typ z ciebie Melindo ,co ?
zgłoś komentarz
psymon, dlaczego dajesz spacje przed przecinkami? Kilka postów wyżej " krzyczałeś" na Melindola, iż daje się po przecinkach:)
zgłoś komentarz
limetko jakie to ma znaczenie ? jednak gdyby miało to krzyk piszemy dużą literą czego nie zrobiłem a użyłem tylko wykrzyknika a to znaczy co innego .
Ja robię dużo błędów i za polonistkę tego portalu się nie uważa jak Melindol moja żabcia :) rozumiesz chyba.
zgłoś komentarz
limetka,widzę,że i tobie udziela się język tego osobnika,do którego nic nie dociera,więc wierzę,że do ciebie dotrze,ale jeśli moje pseudo to Malinda,więc odmienia sie Malindy,a nie Malindola,a Melindol to już chyba psyfusiowi sie przyśniło.widzisz limetka,oczywiście zawsze znajdzie wytłumaczenie.
zgłoś komentarz
ciekawe za ile sekund będzie błyskotliwa odpowiedź
zgłoś komentarz
Melindo ja obiecałem administracji że o twoich problemach gastrycznych pisał nie będę ! jaki to ma efekt śpiewania ,no powiedzmy że śpiewania na twardo (proszę żabciu nie śpiewaj ) ale uważaj na swoją prostatę bo masz za wysoko poniesione siodełko w rowerze ,masz na oko gdzieś 146 cm maksymalnie w koturnie a siodełko jak u dorosłej osoby pełnoletniej choć masz 48 lat :) i jak jedziesz to cały ciężar jest na twojej prostacie ,daj jej żyć ,obniż siodełko tak z 20cm centymetrów ,naprawdę Melinda dobrze ci radzę .
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.