Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Pijana matka zasnęła z dzieckiem na przystanku w Krzywej

Autor admin
Data utworzenia: 25 czerwiec 2012, 15:33 Wszystkich komentarzy: 3


Pijana matka zasnęła z dzieckiem na przystanku w Krzywej

Około 4 nad ranem dyżurny komisariatu policji w Chojnowie dostał zgłoszenie o pijanej kobiecie leżącej na przystanku w Krzywej. Jednak poza nią, tuż przy krawędzi drogi krajowej nr 94 Legnica – Zgorzelec leżała 7-miesięczna dziewczynka.

Na miejscu natychmiast zjawili się funkcjonariusze, którzy odwieźli mającą w organizmie 2 promile alkoholu kobietę do izby wytrzeźwień, dziecko zaś przekazali pod opiekę medyczną. Dziewczynka po badaniach, które nie wykazały problemów zdrowotnych została oddana w ręce ojca.

Teraz 27-letniej kobiecie grozi 5 lat pozbawienia wolności za narażenie dziecka na niebezpieczeństwo.


źródło: lca.pl


Komentarze

Nic gorszego nie może się przytrafić jak pijana matka. Pytam się co dalej z takim dzieckiem?...Co z rodziną?...Skąd ma to dziecko w przyszłości czerpać wzorce, na pewno nie z domu.
zgłoś komentarz
Zgadzam się inka z Tobą. Masakra. To prawda, że alkohol w nadmiarze niszczy szare komórki. Ciekawe co na ojciec tego dziecka? Ona była pijana to jej wszystko jedno!
zgłoś komentarz
Dramat. Całkowity brak odpowiedzialności. Rozumiem, że w takiej sytuacji dzieckiem zajmie się ojciec. Ciekawe jakie konsekwencje spotkają matke, bo to co "grozi" często jest niewspómierne do tego jaką krzywdę mogłaby wyrządzić.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.