Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Niewinni zagrają w "Jubilatce"

Autor admin
Data utworzenia: 26 czerwiec 2012, 08:16 Wszystkich komentarzy: 10


Niewinni zagrają w "Jubilatce"

W najbliższą sobotę (30 czerwca br.) w chojnowskiej restauracji „Jubilatka” odbędzie się koncert zespołu Niewinni. Występ rozpocznie się o godzinie 20:30. Zapraszamy!

Niewinni to zespół wykonujący covery z obrębu polskiego rocka, oraz klasyki bluesa, rocka i pop-rocka. W składzie grupy grają:

Tomasz Sawczak - gitara i wokal
Sławomir Marcinkowski - bas
Adam Moszyński- perkusja

Wstęp – 10 zł.

Serdecznie zapraszamy!Komentarze

No wreszcie normalna impreza a nie disko kible na dniach Chojnowa ,trzeba się wybrać ,może Miśka spotkam to sobie pogadam z nim :)
zgłoś komentarz
Twoje klimaty Psymonku,wez tata niech zagra niczym Czarny Orfeusz.Wy razem ładnie śpiewacie,a ty Psymonku dobrze umiesz krytykować do tego Misiaczku,w końcu haha.
zgłoś komentarz
TY a gdzie się leczysz to podeślę Miśka jak go spotkam ,będzie ci miło :) może Chojnowską ci przyniesie ? jak myślisz ,wpuszczą go na oddział zamknięty ?
zgłoś komentarz
Wezmiesz Psymonku tatusia z Wacusiów pod ręke,ty chwalisz proboszcza i torbe z gazetami konkrety i panorame i przyjdziesz z gazetami na plebanie.Tatus Wacuś zaspiewa a ty zatanczysz ,a my cie ocenimy publicznie.
zgłoś komentarz
Pod plebanię do ciebie ? już rozumiem ,ty jesteś kim ? proboszczem czy tym młodym tłuściochem ,takim brzydalem i dlatego poszedłeś na księdza ? powiedz czego tobie Jenek Obiecanek żałował ? że tak mu to wypominasz ,do mszy ci nie służył jak proboszczowi ?
Co masz do Misikiewiczów to dobrzy znajomi Melindola :) a ty się czepiasz.
zgłoś komentarz
Proszę administracji-oto kolejny przykład,że przy każdej okazji ten osobnik nie omieszka wspomnieć o mnie.
zgłoś komentarz
popielec napisz mi na maila,dlaczego sądzisz,że to o Miśka chodzi,a ja ci napiszę kogo ja typuję.
zgłoś komentarz
Melindo ma takie prawo ,nikogo tym nie obrażam a jest prawdą że z Miskami się znasz ,co innego że chyba się nie lubicie ale to wasza sprawa,wasz problem a nie mój ,no może popielca bo chyba też za Miśkami nie przepada .Robię to z sympatii do mojej żabci. Już wiem Miśki robią wam konkurencję i dlatego.
zgłoś komentarz
For the person asking for sites about excellent financial tips, worthwhile finance recommendations, finance tips for young adults, finance tips for students, good money ideas, I highly recommend this top financial words of advice page or for excellent finance ideas, top financial tips, finance tips for beginners, good finance ideas, simple money ideas, have a look at this excellent financial recommendations forum.
zgłoś komentarz
For the person asking for sites about car buyer's order, sell my car for cash online quote, car buyers inc, buy my car ca, car valuation australia free, car buyers rights, car valuation canada, buy my car with me, buy my car song, sell my car in missouri, I highly suggest this top sell my car ideas site
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.