Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Wieści z trasy... UKK Oriens MTB na Mistrzostwach Polski LZS

Autor admin
Data utworzenia: 27 czerwiec 2012, 12:25 Wszystkich komentarzy: 19


Wieści z trasy... UKK Oriens MTB na Mistrzostwach Polski LZS

23 czerwca w Strzelcach Krajeńskich odbyły się Mistrzostwa Polski Ludowych Zespołów Sportowych i Otwarte Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodziczek i Młodzików. W zawodach wzięło udział pięciu naszych zawodników: Nikola Pawlikowska, Sandra Traczyk, Przemek Kaczmarek, Karol Rokus oraz Kamil Jędraszczyk.

Walka na trasie rozgrywała się o sekundy. Start następował po przeprowadzeniu przeglądu ustawień przełożeń w rowerach. Zawodnicy startowali po sobie w odstępach minutowych, łączna długość trasy wynosiła 5 km.


W klasyfikacji generalnej miejsca zajęli:

7 miejsce - Sandra Traczyk

14 miejsce - Nikola Pawlikowska

22 miejsce - Przemek Kaczmarek

31 miejsce - Karol Rokus

37 miejsce - Kamil Jędraszczyk


W klasyfikacji województw lubuskiego i dolnośląskiego miejsca zajęli:

4 miejsce - Sandra Traczyk

8 miejsce - Nikola Pawlikowska

13 miejsce - Przemek Kaczmarek

16 miejsce - Karol Rokus

20 miejsce - Kamil Jędraszczyk


Sobotnie zawody obfitowały w dobrą pogodę i wspaniałą organizację. Poza umiejętnościami na wynik na mecie wpływała również waga zawodników – teren był mocno pofałdowany – w związku z czym kolarze o większej masie ciała mięli przewagę nad naszymi.


30 czerwca 2012 w Gryfowie odbędą się Mistrzostwa Dolnego Śląska w jeździe na czas rowerów górskich. Tym razem wszyscy zawodnicy UKK Oriens MTB wezmą udział w zawodach.Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia!

Na koniec niemiła informacja. Z przykrością zawiadamiamy, że współzałożyciel klubu Eugeniusz Bobiowski zapowiedział odejście z ekipy UKK Oriens MTB. Niebawem postaramy się przeprowadzić wywiad z panem Bobiowskim, z którego dowiemy się - mamy nadzieję - jakie są powody powyższej decyzji.

Komentarze

"...Na koniec niemiła informacja. Z przykrością zawiadamiamy, że współzałożyciel klubu Eugeniusz Bobiowski zapowiedział odejście z ekipy UKK Oriens MTB..."
Z niecierpliwością oczekuję tego wywiadu. Dlaczego człowiek, który zrobił tyle dla tej młodzieży chce odejść - w momencie gdy osiągają sukcesy i należy się tylko cieszyć i dalej dążyć do celu.
zgłoś komentarz
To faktycznie szkoda że odchodzi ale powodów może być sporo od osobistych w tym np zły stan zdrowia czy zwykłe wypalenie czy brak wsparcia ze stron samorządu Chojnowa.Poczekajmy na wywiad.
zgłoś komentarz
Zgadza się powodów może być wiele chociaż na chorego to Pan Bobowski nie wygląda.
zgłoś komentarz
i myślę, że o wypalenie tez tutaj nie chodzi mając taka ekipę to tylko dostaje człowiek energii w przeciwieństwie do innej grupy sportowej reprezentującej Chojnów.
zgłoś komentarz
Święte słowa chłopie a "tam" jak gdyby nigdy nic się nie stało.
zgłoś komentarz
dla mnie to wieksza sprawa niz spadek chojnowianki. tutaj sa sukcesy, jest problem - tam brak sukcesow, wrecz same porazki - nikt nie widzi problemu. cos tu smierdzi i to na kilometr...
zgłoś komentarz
Po tylu sukcesach człowiek powinien być bardziej zmotywowany do działania, chyba.. że ma się pod górkę.
zgłoś komentarz
dokladnie i wlasnie tej gorki sie tutaj obawiam
zgłoś komentarz
Poczekamy, zobaczymy. Wywiad jednoznacznie da odpowiedź na pytanie. W tym mieście nic fajnego nie ma racji bytu. Pytanie jeśli pan Gienek zrezygnuje kto charytatywnie zajmie się tą młodzieżą? No za darmo to chyba nikt. Sam jestem ciekawy co spowodowało, że pan Gienek rezygnuje. Mimo wszystko gratuluję sukcesów.
zgłoś komentarz
Na kilometr śmierdzi aktywnością podnużka.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.