Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Fantastyczna zabawa z kajakiem w tle

Autor admin
Data utworzenia: 27 czerwiec 2012, 09:44 Wszystkich komentarzy: 14


Fantastyczna zabawa z kajakiem w tle

W ostatnią sobotę powierzchnię Skory zapełniły kajaki, łącznie 33. Na naszej rzece odbywał się bowiem Spływ Kajakowy „O błękitną wstęgę Skorej”. Uczniowie Gimnazjum nr 1 w Chojnowie oraz organizatorzy spragnieni wodnych przygód już myślą o kolejnych imprezach z kajakiem w tle.

Nie każdy wie, ale kiedyś Skorą w jej miejskim odcinku chętnie pływano łódką. Tym razem wodami naszej rzeki popłynęli uczniowie i nauczyciele Gimnazjum nr 1 w Chojnowie oraz odważni tatusiowie ze swoimi dziećmi by uczcić Dzień Ojca. Kajaków, bo właśnie nimi przemierzano wody Skory pojawiło się aż 33 sztuki, w każdym dwuosobowa załoga. Jak powiedział nam Jerzy Kucharski, przyrodnik, jeden z organizatorów Spływu, nasza Skora jest górską rzeką dla amatorów, pełną niespodzianek. Mimo to jej wody wyjątkowo przypasowały amatorom wodnych przygód – śmiałkowie dopłynęli do celu dwie godziny przed czasem czym zaskoczyli całą publiczność.


Poza wodnymi zabawami uczestnicy mogli liczyć na pyszną grochówkę i kanapki. Na mecie uhonorowani zostali błękitnymi wstęgami Skory, jedynymi w swoim rodzaju. Dość pisania – zachęcamy do prześledzenia specjalnie przygotowanego filmiku:


Warto dodać, że miłośnicy wodnych przygód, którzy poza Skorą mieli do czynienia z pobliską Kaczawą, wyżej oceniają naszą rzekę.

Niebawem na naszym Portalu niespodzianka dla wszystkich miłośników Skory. Bądźcie czujni!Komentarze

Brawa dla organizatorów !!! Nie byłam i teraz żałuję :( Ale skoro szykują się następne to możecie na mnie liczyć :)
zgłoś komentarz
kolejna udana impreza w miescie bez udzialu wladz i kosciola. aplauz sie nalezy!
zgłoś komentarz
Brawo, brawo, brawo! No El... no to pojechałeś:), ale co racja to racja!
zgłoś komentarz
Byłam płynęłam;)) Było świetnie! Wspomnienia będą do końca życia... Dziękujemy i czekamy na więcej takich imprez!;d
zgłoś komentarz
Byłam , widziałam i bawiłam się wyśmienicie....:)
Ja- wolna obserwatorka mówię Wam : Rewolucję w tym mieście czas zacząć- zacznijmy od kajaków:)Wielkie Brawa dla odważnych!!!!
zgłoś komentarz
Brawa należą się Królowej Bonie, Bonie Szaban. To ona zebrała zespół ludzi, którzy przez dwa tygodnie pracowali na kilka godzin frajdy. Uczestnicy mieli się dobrze bawić. Bawili się ponoć świetnie, choć każdy z nich przekonał się, że Skorze należy się pokłonić i zmoczyć nie tylko pewną część ciała. Cieszy nas to, że się bawiliście, pływaliście, kąpaliście, śpiewaliście. A ja osobiście chciałbym podziękować Wam, uczestnikom, kolejnemu pokoleniu, z którym mogłem przeżyć coś niezwykłego. Kiedyś to robiłem z waszymi rodzicami. Bonka jesteś wielka. Następna impreza z mamami.
zgłoś komentarz
Naprawdę dobrze to wszystko wygląda ,jak przegląda się zdjęcia to się chęci nabiera na taką zabawę i trochę żal że mnie tam nie było .
Może ktoś wie gdzie można wynająć taki plastikowy kajak ? jakie są koszty itd
zgłoś komentarz
Psymon Misiku ty gazete możesz roznosić ,a nie na kajaku pływać.Prosze brac konkrety i po domach roznosić.Na kajaki trzeba kogoś poważniejszego jak ty.
zgłoś komentarz
popielec - temat, którego dotyczą komentarze brzmi "FANTASTYCZNA ZABAWA Z KAJAKIEM W TLE" - prosimy się go trzymać.
zgłoś komentarz
Mam nadzieję, że będzie powtórka :) Należą się szczere gratulacje dla organizatorów!
Popielec, bądź tak dobry i nie psuj chociaż jednego artykułu głupotami.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.