Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Podziękowania od Jagody za "zakrętkową akcję"

Autor admin
Data utworzenia: 27 czerwiec 2012, 10:36 Wszystkich komentarzy: 0


Podziękowania od Jagody za "zakrętkową akcję"


O Jagodzie pisaliśmy pod koniec zeszłego roku na łamach Portalu. W swoim liście zachęcała nas, chojnowian i mieszkańców okolicznych miejscowości, do zbiórki i zostawiania nakrętek w specjalnych koszach. Ten drobny gest jest swoistą cegiełką nadziei na poprawę zdrowia Jagody.

Dziś prezentujemy naszym Czytelnikom list od Jagody napisany z pomocą Jej bliskich.Chojnów, 20.06.2012


Drodzy kibice duzi i mali!

Czerwiec upłynął w atmosferze zabawy futbolowej. Kibicowałam razem z Wami kadrze narodowej. Tak samo jak Wy marzyłam o zwycięstwie biało – czerwonych.

Tyle ostatnio ćwiczę, rehabilituję się, że w przyszłości zostanę nie tylko kibicem, ale i zawodnikiem. Jednak na razie pozostaje mi wiara i dobre chęci. Dzięki Waszej pomocy moja wiara góry przenosi, a chęci rosną jak na drożdżach. Wasze zaangażowanie w „zakrętkową akcję” przechodzi moje skromne oczekiwania.

Darczyńców lista rośnie, nakrętek przybywa i korzyści dla mnie wiele. Moje marzenia spełniają się dzięki Waszej ofiarności i zrozumieniu. Na każdym kroku spotyka mnie wiele wzruszeń. Niedawno zostawiłam w INTERMARCHE wielkie pudło. Tak duże, że cała bym się w nim zmieściła. I nie uwierzycie jak Wam powiem, że w niedługim czasie zapełniło się po brzegi nakrętkami.

Nikomu nie znudziło się pomaganie i to jest wspaniałe, tak jak kibicowanie. Zatem drodzy, mili moi, kibicujcie mi dowoli. Wasz doping jest dla mnie bardzo ważny, bo w mojej grze idzie o zdrowie.

Jeszcze raz wszystkim dziękuję i zapewniam… kibicuję.


Wasza niestrudzona

kibicka Jagoda

PS: List ten napisałam przy współpracy ludzi o wielkim sercu.


Więcej o "zakrętkowej akcji": "Pomaganie jest TRENDY, obojętność jest PASE."
Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.