Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Rozśpiewane Nutki powracają do Domu Kultury. Trwają zapisy

Autor admin
Data utworzenia: 24 luty 2022, 15:28 Wszystkich komentarzy: 0


Rozśpiewane Nutki powracają do Domu Kultury. Trwają zapisy

Po pandemicznej przerwie do chojnowskiego Domu Kultury powróci Ogólnopolski Konkurs Piosenki Rozśpiewane Nutki. Trwają zgłoszenia uczestników.

To już osiemnasta edycja konkursu. Celem wydarzenia jest prezentacja i promocja dorobku artystycznego dzieci i młodzieży a także: popularyzacja śpiewu jako formy artystycznego wyrazu, popularyzacja piosenek polskich autorów i kompozytorów, wymiana doświadczeń i pomysłów w zakresie pracy z dziećmi i młodzieżą oraz kształtowanie umiejętności współzawodnictwa.

Konkurs podobnie jak w latach minionych podzielony został na trzy kategorie wiekowe: rocznik 2012 i młodsi, roczniki 2007-2011 oraz roczniki 2006 i starsi. Do udziału w wokalnej rywalizacji dopuszczeni zostaną tylko soliści.

Przed pandemiczną przerwą konkurs z roku na rok zyskiwał na popularności - do Chojnowa przyjeżdżali młodzi wokaliści z Dolnego Śląska oraz sąsiednich województw. Jak będzie w tym roku? Aktualnie Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji prowadzi zapisy. Zgłoszenia możliwe są do 29 kwietnia 2022 roku. Sam konkurs odbędzie się 21 maja w sali widowiskowej chojnowskiego Domu Kultury.Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.