Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Pracownia przedmiotowa Aktin w SP3 rozpoczęła działalność

Autor admin
Data utworzenia: 25 luty 2022, 12:14 Wszystkich komentarzy: 0


Pracownia przedmiotowa Aktin w SP3 rozpoczęła działalność

Uczniowie klasy 8a i 8c zainaugurowali wczoraj działalność pracownik przedmiotowej Aktin w Szkole Podstawowej nr 3. Jej powstanie było możliwe dzięki decyzji chojnowian głosujących na ten projekt w budżecie obywatelskim.

- Pracownia przedmiotowa Aktin pozyskana dzięki budżetowi obywatelskiemu zaczęła swoją działalność. Uczniowie klasy 8a i 8c mieli pierwsze zajęcia podczas których mogli sprawdzić działanie gogli 3d ClassVR. Pracownia wraz z wyposażeniem kupionym z programu Laboratoria przyszłości będzie wspomagać i uatrakcyjniać prowadzone tam zajęcia - poinformowała Szkoła Podstawowa nr 3.

Projekt pracowni przedmiotowej zgłoszony przez radnych powiatowych Andrzeja Tracza i Dariusza Wołoszyna. Pomysł otrzymał 196 głosów. Projekt zakładał realizację pracowni przeznaczona do pracy trzydziestu uczniów i jednego nauczyciela. - Jej wyposażenie umożliwi prowadzenie zajęć z chemii, geografii, biologii i fizyki. Multimedia oraz oprogramowanie pozwoli na prowadzenie interaktywnych zajęć edukacyjnych na najwyższym poziomie, co z pewnością przełoży się na podniesienie jakości oferty edukacyjnej Szkoły Podstawowej nr 3 w Chojnowie z przedmiotów przyrodniczych.

Wkrótce także wszystkie szkoły w mieście w gminie wiejskiej Chojnów zostaną wzbogacone o "Laboratoria Przyszłości".

Zobacz więcej: Czym będą Laboratoria Przyszłości? Powstaną one w Chojnowie i w gminie Chojnów

fot. Szkoła Podstawowa nr 3Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.