Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Otwarcie chojnowskiego skateparku i pumptracka z udziałem mistrzów Polski

Autor admin
Data utworzenia: 25 luty 2022, 14:44 Wszystkich komentarzy: 0


Otwarcie chojnowskiego skateparku i pumptracka z udziałem mistrzów Polski

Otwarcie nowego terenu rekreacyjnego nad Skorą nie ograniczy się jedynie do przecięcia wstęgi. Urząd Miejski planuje niemałą uroczystość z udziałem znanych w Europie zawodników sportów ekstremalnych.

Zgodnie z zapowiedziami chojnowski skatepark i pumptrack otwarte zostaną 11 marca. Początek wydarzenia o godzinie 12:00.

- Wydarzenie poprowadzą wielokrotni mistrzowie Polski, znani w Europie zawodnicy sportów ekstremalnych, w tym jazdy na rolkach, deskorolkach i hulajkach. Będą pokazy, quizy i nieco historii… Zapowiada się atrakcyjnie - informuje Urząd Miejski.

Burmistrz Jan Serkies podkreśla istotną rolę nowego terenu rekreacyjnego dla młodzieży w Chojnowie, która składając wniosek zainspirowała władze miasta i pracowników ratusza do działań.

Asfaltowy tor o kształcie zamkniętej kuli, zbudowany z szybkich zakrętów i muld jest torem typowo rowerowym, co jednak nie zmienia faktu, że będą mogli z niego korzystać również miłośnicy rolek, hulajnóg i deskorolek. Obok ulokowany został betonowy skatepark o powierzchni użytkowej 450 m2. Elementy skateparku przeznaczone będą do jazdy na deskorolkach, rolkach, rowerach typu BMX oraz hulajnogach z myślą o początkujących i średnio zaawansowanych użytkownikach.

Zobacz również:Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.