Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Zawodnicy Coloseum Boxing Chojnów zaprezentowali się na zawodach ligi K1 w Krakowie

Autor admin
Data utworzenia: 28 luty 2022, 17:14 Wszystkich komentarzy: 0


Zawodnicy Coloseum Boxing Chojnów zaprezentowali się na zawodach ligi K1 w Krakowie

W miniony weekend zawodnicy lokalnego klubu Coloseum Boxing Chojnów zaprezentowali się na zawodach Ligi K-1 w Krakowie.

Zawodnicy zrzeszeni w klubie Coloseum Boxing Chojnów trenują sporty walki: boks, kickboxing, brazylijskie jujitsu, elementy zapasów i MMA. - Sportowcy trenują pod okiem założyciela klubu Sebastiana Augustyniaka, topowego zawodnika MMA "KSW" Michała Michalskiego i Łukasza Stokłosy (profesjonalnego certyfikowanego instruktora brazylijskiego ju-jitsu z teamu Gracie barra od Mastera Carlosa Gracie jr i profesorów Braulio i Victora Estima - są ta legendy światowej klasy BJJ) - tłumaczy Sławomir Prusik, zawodnik klubu - W wyjazdach wspiera nas klub stworzony przez Sebastiana Augustyniaka, dzięki któremu mamy m.in. gdzie trenować i się rozwijać w naszej pasji. Przychodzi tam wiele młodych ludzi którzy naprawdę się starają i dzięki temu nie siedzą w domu tylko przed komputerem.

W miniony weekend zawodnicy Coloseum Boxing Chojnów wystąpili na organizowanych pod patronatem Polskiego Związku Kickboxingu zawodach Ligi K-1. Łącznie w Krakowie zaprezentowało się 250 zawodników, spośród których dwóch reprezentowało chojnowski klub. - Piotr Gałaszkiewicz walczył w kategorii młodszy junior w wadze 51 kg i zwyciężył zdobywając pamiątkowy puchar - relacjonuje Sławomir Prusik, który również zaprezentował się podczas zawodów, zdobywając - mimo porażki w wadze +91 kategorii senior - cenne doświadczenie.


Nie był to pierwszy wyjazd zawodników chojnowskiego klubu na zawody. W listopadzie reprezentanci Coloseum Boxing Chojnów wystąpili na mistrzostwach Wielkopolski w amatorskim MMA, skąd przywieźli dwa srebrne medale (wywalczyli je Maksymilian Obiala w kategorii junior w wadze 66 kg oraz Sławomir Prusik w kategorii "pierwszy krok" w wadze 93 kg).Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.