Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Ostatni świadek. Historie strażników hitlerowskich skarbów. Spotkanie autorskie w Domu Schrama

Autor admin
Data utworzenia: 01 marzec 2022, 16:17 Wszystkich komentarzy: 0


Ostatni świadek. Historie strażników hitlerowskich skarbów. Spotkanie autorskie w Domu Schrama

Miejska Biblioteka Publiczna zaprosiła na spotkanie autorskie z Joanną Lamparską i promocję książki „Ostatni świadek. Historie strażników hitlerowskich skarbów”.

Spotkanie odbędzie się 16 marca o godzinie 17:00 w Domu Schrama (wstęp wolny, obowiązują zasady reżimu sanitarnego). Podczas spotkania będzie można zakupić książki autorki.

- Joanna Lamparska - autorka reportaży historycznych i licznych książek o tajemnicach związanych z Dolnym Śląskiem, przewodników po dolnośląskich zamkach, pałacach, podziemnych trasach turystycznych, lochach i jaskiniach. Od lat współpracuje m. in. z „National Geographic”, „Travellerem” i „Witaj w Podróży”. Prowadząca kanał "Dolnośląskie Tajemnice" na YT oraz program "Kup Pan Zamek". Oficjalna ambasadorka stowarzyszenia największych atrakcji Dolnego Śląska - Turystyczna Trzynastka. Pomysłodawczyni i dyrektor Dolnośląskiego Festiwalu Tajemnic w Zamku Książ. Fundatorka i członek zarządu Fundacji Joanny Lamparskiej na rzecz Ochrony Dziedzictwa Kulturowego „Projekt Historia” - informuje Miejska Biblioteka Publiczna.

Spotkanie rozpoczyna cykl "Chojnowskie Spotkania z Książką Regionalną".


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.