Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Powiatowy Urząd Pracy tworzy Bazę Pracodawców gotowych do zatrudnienia obywateli Ukrainy

Autor admin
Data utworzenia: 06 marzec 2022, 11:33 Wszystkich komentarzy: 1


Powiatowy Urząd Pracy tworzy Bazę Pracodawców gotowych do zatrudnienia obywateli Ukrainy

Powiatowy Urząd Pracy w Legnicy tworzy Bazę Pracodawców gotowych do zatrudnienia obywateli Ukrainy i zachęca zainteresowanych do przesłania swojej propozycji zatrudnienia poprzez wypełnienie i dostarczenie do tutejszego urzędu zgłoszenia krajowej oferty pracy lub formularza z propozycją miejsca zatrudnienia dla obywateli Ukrainy.

O tworzeniu bazy pracodawców informują PUP oraz legnickie starostwo.

Zainteresowanych pracodawców zapraszamy do przesłania swojej propozycji zatrudnienia poprzez wypełnienie i dostarczenie do tutejszego urzędu:

- Zgłoszenia krajowej oferty pracy (online na stronie https://www.praca.gov.pllub wypełnij zgłoszenie i prześlij je na adres: ukraina@puplegnica.pl)

Pamiętaj, aby w uwagach oferty dodać komentarz, że oferta skierowana jest do obywateli Ukrainy. Oferta zostanie przetłumaczona na język ukraiński i przesłana do Centralnej Bazy Ofert Pracy.

lub

- Formularza z propozycją miejsca zatrudnienia dla obywateli Ukrainy (zgłoszenie należy przesłać na adres: ukraina@puplegnica.pl; druk poniżej)

Jednocześnie informujemy, że obecnie trwają prace legislacyjne w zakresie zmiany przepisów dotyczących zatrudniania obywateli Ukrainy. O przyjętych rozwiązaniach będziemy informować na naszej stronie internetowej -czytamywkomunikaciePUPLegnica.


Komentarze

Please try Google before asking about Top Rated Product Guide a86_595
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.