Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja

Pierwsze podium Alicji Gałas na zawodach MTB w Świdnicy!

Autor Maciek
Data utworzenia: 16 sierpień 2012, 10:50 Wszystkich komentarzy: 12


Pierwsze podium Alicji Gałas na zawodach MTB w Świdnicy!
Wczoraj w Świdnicy odbyły się zawody z cyklu Cross Country w których udział wzięła dwójka zawodników z Chojnowa: Alicja Gałas uczennica SP3 Chojnów oraz Jan Konarzewski. Nasi reprezentanci mieli do pokonania dość trudną i wymagającą trasę. Odcinek wyścigu obejmował liczne zjazdy, podjazdy oraz mnóstwo dziur. Był to wyścig z cyklu MTB, czyli kolarstwa górskiego.


Jako pierwsza z naszych zawodników wystartowała Alicja Gałas w kategorii Żakinia. Wyścig był bardzo emocjonujący. Chojnowianka miała do pokonania trzy okrążenia długości 2200m każde. Zawodniczka UKK Oriens MTB spisała się wyśmienicie zajmując doskonałe trzecie miejsce. Przez cały wyścig młoda Ala trzymała się czołówki.


Dużego pecha miał nasz drugi reprezentant – Jan Konarzewski. W kategorii Junior Młodszy przyszło mu przejechać pięć okrążeń długości 2500m każde. Nasz zawodnik jechał na doskonałej czwartej pozycji. Awarii uległ jego rower: przy jednym z zeskoków zerwała się linka przerzutki tylnej. Usterka ta nie pozwoliła ukończyć rywalizacji Janowi.Mimo wszystko możemy cieszyć się z kolejnego sukcesu, który osiągnęła Alicja w ramach Świdnica Cup.

Warto dodać, że część naszych kolarzy przebywa obecnie na obozie sportowym kadry Dolnego Śląska. Przemysław Kaczmarek, Karol Rokus, Kamil Jędraszczyk oraz Sandra Traczyk ciężko trenują przygotowując się do kolejnych zawodów.

Nikola Pawlikowska oraz Aleksandra Baranowska wyjechały na zasłużony odpoczynek nad Bałtyk.


Już w sobotę kolejne zawody, życzymy kolejnych sukcesów!

Komentarze

Psymon, masz racje i świetnie, że gratulujesz sykcesów klubowi. To buduje i zawodników i trenera, który ma niełatwą pracę szkoleniową. I to właśnie trenerowi klub może zawdzięczać dobre wyniki i sukcesy. A co do Madziaaak to chyba urwała się z choinki tylko nie wiadomo którego roku. Pozdrawiam i zawodników i trenera.
zgłoś komentarz
Janek2 ja tylko napisałam to co widzę i myślę, ale to jest moje zdanie Ty lub inni mogą mieć inne ;)
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.