Query error chojnow.pl - Wysokie zwycięstwo Chojnowianki
Sign in Sign up

Wysokie zwycięstwo Chojnowianki

Author: KS Chojnowianka
Creation date: 22 August 2022, 17:36 All comments: 0

Od minuty ciszy arbiter Robert Żółty rozpoczął mecz z Lubiatowianką Lubiatów - w ubiegłym tygodniu odszedł bowiem do wieczności były działacz naszego klubu Józef Szymański. Po ostatniej wysokiej porażce w Parszowicach nasi piłkarze cel mieli jeden: wygrać przekonująco z Lubiatowianką i jak najszybciej zapomnieć o wcześniejszej porażce.

Chojnowianie do zawodów przystąpili mocno zmobilizowani i od początku spotkania narzucili swój styl gry, zamykając rywala na jego połowie. Po bramkach Kądziołki i Marcina Kulika do przerwy wygrywaliśmy 2:0. Bardzo dobre zawody rozgrywał szczególnie ten drugi zawodnik, który po przerwie zdobył jeszcze dwie bramki popisując się nie pierwszy raz hattrickiem.

Świetnie spisywali się również nasi skrajni pomocnicy Faluta i Łaba, którzy przeprowadzili wiele oskrzydlających akcji, po których padały bramki. Faluta nie tylko asystował, ale był autorem jednej z nich, a jak dodamy do tego, że tradycyjnie przebiegł najwięcej ze wszystkich zawodników kilometrów, to śmiało można zaryzykować tezę, że był jednym z najlepszych na boisku. Ponadto na listę strzelców wpisał się Marcin Zazulczak.

Reasumując, mecz zakończył się wynikiem 6:2 dla biało-niebieskich. Dobra gra naszego zespołu oraz mecze rozgrywane w niedzielę przyciągają na trybuny wielu kibiców. Mecz w wykonaniu zespołu stał na bardzo wysokim poziomie, jednak nie ustrzegliśmy się w drugiej odsłonie błędów w obronie. Po dwóch takich rywal przy wyniku 6:0 zaaplikował nam dwie bramki.

Już w najbliższą środę zapraszamy na kolejny spotkanie tym razem w ramach Pucharu Polski. Rywalem będzie Orla Wąsosz. Pierwszy gwizdek sędziego usłyszymy o godzinie 18:00.

Skład Chojnowianki Chojnów: Zieleń, Zazulczak M. , Ginda, Kulik J., Świątkowski, Łaba, Kądziołka, Tomaszewski, Zazulczak P., Faluta, Kulik M. Po przerwie zagrali: Ziętek, Tracz, Krynicki, Romanek, Kuc, Siemienko

Żółte kartki: Zazulczak Marcin