Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja

Google zawitało do Chojnowa

Autor admin
Data utworzenia: 20 sierpień 2012, 17:21 Wszystkich komentarzy: 2


Google zawitało do Chojnowa

Dziś na ulicach Chojnowa dostrzec można było granatowy samochód na niemieckich rejestracjach oklejony nazwami różnych miast i logiem Google z wielką kamerą na dachu. Nasze miasto niebawem trafi na internetowe ulice dzięki usłudze Street View.

Google Street View to funkcja Map Google oferująca możliwość oglądania panoramicznych zdjęć z wielu miejsc na świecie. Po pobliskiej Legnicy przyszedł czas na Chojnów. Do naszego miasta wjechał dziś samochód oznaczony logiem firmy z Mountain View robiąc zdjęcia z perspektywy przechodnia co umożliwi późniejsze komfortowe wirtualne zwiedzanie.

Nie można jednak oczekiwać, że zdjęcia z Chojnowa pojawią się w Google natychmiastowo. Przed upublicznieniem będą obrobione cyfrowo, zostaną usunięte twarze przechodniów i numery tablic rejestracyjnych. Proces ten trwa z reguły do sześciu miesięcy.

Więcej o usłudze Google Street View: http://maps.google.pl/intl/pl/help/maps/streetview/
Komentarze

Dobrze, że zdążyłem z piwem zimniutkim niepostrzeżenie powrócić do namiotu:)
zgłoś komentarz
No proszę,co za zaszczyt,fajna sprawa.Jeśli chodzi o mapy gogle,to i tak mamy farta,że nasze miasto obejmuje dośc dokładne zdjecie satelitarne w porównaniu do innych obszarów
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.