Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja

Przygotowania do sezonu bokserkiego w pełni. Pierwsze zawody już 8 września!

Autor Maciek
Data utworzenia: 22 sierpień 2012, 15:39 Wszystkich komentarzy: 0


Przygotowania do sezonu bokserkiego w pełni. Pierwsze zawody już 8 września!

Zawodnicy Champion Powiat Legnicki ciężko pracują przed zbliżającym się sezonem. Na chwilę obecną bokserzy trenują dwa razy dziennie. Rano młodzi sportowcy muszą pokonać 6-kilometrowy odcinek drogi ze Starego Łomu do Rokitek biegnąc. Trasa przebiega lasem dzięki temu zawodnicy nie muszą zmagać się z upałami. Zaraz po pierwszym etapie treningu reprezentanci Champion Powiat Legnicki udają się do Lubina, gdzie rozpoczynają zajęcia z zaprzyjaźnionym klubem Energetyka Lubin. Wszyscy pracują bardzo ciężko i sumiennie licząc na „pobicie” zeszłorocznych sukcesów. Dzięki dobrym stosunkom pomiędzy klubami bokserskimi trenerzy oraz zawodnicy mają możliwość lepiej przygotować się do nadchodzącego sezonu.


Po powrocie do Chojnowa bokserzy mają czas na regenerację i odpoczynek. O godzinie 18:00 zaczynają się drugie zajęcia podczas których wraz z szkoleniowcem Arkadiuszem Lewandowskim pracują nad szybkością i wytrzymałością. Okres przygotowawczy do sezonu powoli dobiega końca, forma bokserów ciągle zwyżkuje.


Już 8 września Champion Powiat Legnicki udaje się na pierwsze zawody do Wałbrzycha.

Klub składa podziękowanie dla wszystkich sponsorów w tym dla Starostwa Powiatowego w Legnicy, firmy Wojcieszowianka oraz Browaru Wojcieszowianka za wszelką pomoc i wsparcie dla klubu.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.